Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Mnogo su bezveze odbranili Norvežani poslednji napad.. Hrvati ništa nisu odigrali..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Uplašili se Norvežani na kraju.. I umesto da trče kontru jer imaju višak dok Duvnjak leži, iz kontre prime gol.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Hrvati pokazali kako se odbranom nadoknadjuje kvalitet, kad imas trenera...
Korisnikov avatar
By Valderama
Jebiga, imaš šut za pobedu protiv rukometnog stroja poput Španije, dobiješ nikad jaču Norvešku i to u srcu Skandinavije. Prošli su teška iskušenja do zaslužene prilike da objedine olimpijsku, svetsku i evropsku rukometnu titulu. :geek:

To im je uspelo i u vaterpolu pod Ratkom Rudićem.

Duvnjak je pakleni mamojebač, kako je samo hladnokrvno izveo sedmerac za produžetak po isteku 60. minuta. Ima srce lava, a ne srce miša, vodi ovaj tim skoro kao što je Balić vukao svoje saigrače svojevremeno.

Naravno, navijao sam za Norvešku ali šta da se radi. :-P

Sad se od navijačke histerije naših smrtnih sportskih rivala neće danima moći živeti. :mrgreen:

Utakmica je pokazala da nekad i rukomet može biti magičan sport, u rangu najvećih fudbalskih, teniskih i košarkaških događaja. :clap:
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja sam živeo u neznanju da kad se kaže objedini titule da se misli da si prvak svega istovremeno.
Korisnikov avatar
By Valderama
Ma ne bre, to je druga stvar je kad si istovremeno aktuelni prvak i na olipmijskom i na svetskom i na evropskom nivou.

Mislio sam na to da će kao država u svojoj celokupnoj rukometnoj istoriji objediniti ta tri trofeja. Eventualni uspeh koji nije za potcenjivanje i relativizaciju, zar ne?

Dakle u finalu su Hrvati i Španci.

septembar 2019: Španija postaje svetski prvak u košarci, Nadal osvaja US Open

samo 4 meseca kasnije...

januar 2020: Španija postaje evropski prvak u rukometu, Španija postaje evropski prvak u vaterpolu, Nadal osvaja AO Open

Gori sve od Galicije do Andaluzije. :happy-jumpeveryone: :happy-jumpeveryone: :happy-jumpeveryone:
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
Reprezentacija Srbije

Ne znam zašto smo odustali u drugom poluvre[…]