Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Hoću hoću, nemam pametnijeg posla
Korisnikov avatar
By Valderama
Džejdon Sančo defintivno najveća Gvardiolina blamaža u dosadašnjem delu skoro besprekorne trenerske karijere. Promašaj u proceni u rangu onog sa Ćirom Blaževićem i Prosinečkim. Pustio ga za 5-6 miliona evra, šta će mu. :lol:

Gledam ovaj sastav Borusije (D) i ne kontam šta mu fali da bi se dokopao "Salatare" i tako zaposeo bitno mesto u klupskoj istoriji "Milionera".

Dok se to ne desi sva sveža slava pripada Klopovoj generaciji. :drool:

Vajdenfeler

Pišček - Subotić - Humels - Šmelcer

Gundogan - Bender

Blaščikovski - Gece - Rojs

Levandovski

Haland ušao u igru 25 minuta pre kraja i zavaljao 2 gola očas posla. :drool: :mrgreen:

2 ulaska u igru sredinom drugog poluvremena = 5 golova. :D

A 26. mart se bližiiiiiii....
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Valderama ako si slusao Rada Bogdanovica na RTSu lepo je covek rekao da od Dortmunda nema nista kad igraju sa 4 tamnoputa igraca u zadnjoj liniji...
Korisnikov avatar
By Pavac
Obi, šta misliš o Aleksandru Stankoviću, može li biti reprezentativac jednog dana?

Dragan Rosić je pod MORANJEM za naredni period u reprezentaciji.. momak je mačka samo takva..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nisam ga puno gledao, Rosic je sada otisao u Almeriju, u trecu ligu, bore se za ulazak u drugu, videcemo sta ce pokazati.
Evo nasao sam Zivka Zivkovica, branio je tri sezone u Xsantiju, sada je prvi golman Paoka, na 16 meceva primio je 12 golova, na 9 meceva sacuvao svoju mrezu. Mislim da pre Jovanovica zasluzuje da bude 3 golman.

Edit> Sad vidim da je Rosic ipak u Selti B. Tesko ce biti nesto od njega.
Korisnikov avatar
By Pavac
Zivko Zivkovic je potrosen materijal.. ne treba bunariti te seljacke igrace.. najbolje onda pozvati Mokrinskog Ronalda Djordja Ivanovica.....

Rosic je macketina, bice od njega ok golman

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Kad zavrse Terzic i ekipa,nece ostati dugmici od nas.. Hoce ponovo da prodaju Degeneka i kao zamenu da dovedu Rajkovica..
  • 1
  • 1677
  • 1678
  • 1679
  • 1680
  • 1681
  • 1684
Reprezentacija Srbije

Ne znam zašto smo odustali u drugom poluvre[…]