Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kada kazem neku malu, jedno slovo dovoljno da istetovira ali malecno

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Duka85
Valderama napisao:
Zex88 napisao: Ned Jan 19, 2020 8:40 pm
Valderama napisao:Bar da je upitan kakvi motivi su ga naveli da istetovira ta sranja? Zanima me šta bi odgovorio. :idea:
A šta takvoj osobi da kažeš?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ne znam, fenomen jevrejskih, ruskih i srpskih neonacista mi je nedokučiva misterija. Kako? Zašto?
Nemacko drustvo je nakon WWII postalo htelo ne htelo susta suprotnost svim idealima za koje su ubijali i ginuli. Arijevska nacija je danas prepuna Turaka, Sirijaca, Balkanaca i to ne kao posledica kolonijalne nadmoci... Socijalna i zdravstvena zastita prema "ubogima" je jako razvijena... nivo empatije nije meriva kategiruja... sve ovo u zemlji jednog dr Mengelea

Nase drusto... jednostavno, cini mi se da mozemo samo da se dicimo istorijom jer nam je danasnjica jako mracna...

Par dana razmisljam o savremenom coveku, coveku danasnjice, sitom komformisti koji se zgleda u zrcalo razmisljajuci kako da skrca par hiljada kako bi izgledao/la mladje... mozda ima i aplikacija pa ne mora pred zrcalo...

Sta ce ova nasa generacija doprineti covecanstvu??? Kapiram da ce to biti mnogo jer jednostavno mnogo volimo zivot pa cemo se svojski potruditi da ga produzimo... ali se pribojavam, imam klince...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Slikovit opis unutrašnje transformacije nemačkog društva.

Današnji čovek je ogrezao u iskrivljenoj samodopadljivosti i egzistencijalnoj krizi jer je odozgo podvrgnut duhovnoj unifikaciji.

Mi danas živimo roman "1984" Džordža Orvela, a naša deca će živeti "Vrli novi svet" Oldusa Hakslija.
Korisnikov avatar
By Duka85
"Vrli novi svet" dakle, hvala nisam citao... mada bih i Orvela mogao da se prisetim.

Razlog za moje razmisljanje je potaknut spoznajom da me u ne tako dalekoj buducnosti ceka transformacija iz stomatolaoga u psiho-esteto-lifecouching-stomatologa.
Po sopstvenoj prirodi cu se vrv opirati, batrgati, pracakati kao riba nakon sto je pecaros izvuce iz vode ali "evolucija" je neminovnost. Sve to u vremenu i prostoru u kojem jos nismo adekvatno smanjili incidencu i prevalencu bolesti tvrdih zubnih tkiva... o ozbiljnijim stvarima da ne pricam...

Korisnikov avatar
By Valderama
Ti si čovek iz struke, pa mi pojasni neke stvari...kakvo je sad ovo pomodarstvo masovnog izbeljivanja zuba, vađenja svih zdravih zuba, jer eto bože moj, poneki nisu najidelanijeg oblika :roll: (lično znam anonimnih sijaset cura - dakle to nije imanentno samo javnim ličnostima estradne privinijencije) i stavljanje novih što premašuje oko 10 000 evra.
Korisnikov avatar
By Duka85
To je ono o cemu sam malopre pisao... izrazenije je u urbanijim sredinama...
dodao bih jos i pomamu za hijaluronskim filerima, mezonitima i sl sranjima koja uz par stotina modernih novcanica obezbedjuju vecnu mladost i lepotu (Bog je lepotu i mladost spojio sa generativnim dobom, mi je odvajamo, katastrofa)... do iduce kontrole (oko 6 meseci)

Jedina moja sreca je sto radim u ruralnijoj sredini... ali sliva se...

Misljenja sam da su to osobe koje su duboko nesrecne i njima nakon sto urade zube sledi promena velicine nosa, usiju, sisa, dupeta pa ponovo zuba... naravno nakon sto su zamenili svu garderobu i tehnicke uredjaje koje koriste...
ZRTVE KAPITALOSTICKOG GLOBALIZMA
Ne brine me postojanje tih osoba, normalno je da postoje, brine me % i uocljivost tih ljudi... kao da ih je vise... msm da klizimo da od svih pokupimo ono najgore...

Korisnikov avatar
By Zex88
Sad videh proteste Crnogorskih nacionalista na Cetinju i parole: Na Cetinju nema šetnje..
I naravno stigla zabrana policije za zabranu litije SPC na Cetinju..

Ozbiljno bi trebali prestati stavljati drogu u heroin..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Mene cudi da pre Crnogoci nisu organizovali mitinge podrske vlasti, ovamo kod nas bi isti dan bili organizovani

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Naleteo sam na izvestaj Lokija sa SOS-a iy Bataje.. Prvo ode do fastfood restorana i kaze tu samo zdrava hrana :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel si isao ti u zaljubisku da nadjes srodnu dusu?
Ne deluje konobarica lose :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3447
  • 3448
  • 3449
  • 3450
  • 3451
  • 3459
Fitness i Bodybuilding

Mislim da nema potrebe da se forsiras sa 5 serija.[…]

Svaštara