NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Peja
Lepo ja rekoh pre par nedelja da Bjelica i Bogdan donose Kingsima pobednički mentalitet..

Jel se seća neko koliko su puta do sada rešili za ove 2-3 godine?
Mislim da su obojica to već radili i to par puta.
Korisnikov avatar
By Zex88
Zanimljivo mi je kad slušam analize Kingsa, "stručnjaci" nabroje svakog u timu osim njih dvojice.. Čak i kad reše neke tekme poput ovih..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Zex88 napisao: Čet Dec 12, 2019 2:08 pm Zanimljivo mi je kad slušam analize Kingsa, "stručnjaci" nabroje svakog u timu osim njih dvojice.. Čak i kad reše neke tekme poput ovih..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Sta znam, Bogdana cesto pominju kao jednog od najznacajnijeg slobodnog igraca u ligi na kraju sezone.
Bjelica jeste nekako u senci, ali realno ovo je tek par dobrih utakmica ove sezone. Nije bas sjajan bio ranije, a nije ni mlada nada...
Korisnikov avatar
By The Answer
Tu je negde pri vrhu ali ipak Obrva, Derouzan, Ingram, Hejvord, Milsap, Herel, Dramond, Oto Porter, pa i Ibaka, Kazins, Mark Gasol...

Ja znam gde bih voleo da ga vidim, da mu Ti Džej Voren bude zamena na trojci 😊
Korisnikov avatar
By BBBbbb
The Answer napisao: Čet Dec 12, 2019 11:29 pm Tu je negde pri vrhu ali ipak Obrva, Derouzan, Ingram, Hejvord, Milsap, Herel, Dramond, Oto Porter, pa i Ibaka, Kazins, Mark Gasol...

Ja znam gde bih voleo da ga vidim, da mu Ti Džej Voren bude zamena na trojci 😊
Obrva - samo na papiru
Ingram - RFA
Hayword - PO, ali s obzirom na povrede bio bi blesav da to uradi
Otto - PO, s obzirom na platu isto bi bio blesav
pa i Ibaka, Kazins, Mark Gasol...
- gerantologija, gde Mark mozda i privuce ozbiljnije paznju
Korisnikov avatar
By The Answer
Gudura 0 poena a Sakramento izgubio od Niksa.
Korisnikov avatar
By Lepus
Sinoć sam odgledao Miami vs LAL. Odlična utakmica, play-off mode.

Dvojac LAL je odličan, posebno AD. Gotivim ga još od koledž dana, gdje se i vidjelo da će biti zvijer. Ove godine je bez premca najbolji visoki u ligi. Jbt, kreće se kao bek, još imaju akciju iz koje istračava iz bloka i šutira trojku. Za odbranu ne treba ni pisati. Šteta što je sa LBJ u ekipi pa ne mogu navijati za njih.

Miami baš ratnička ekipa. Primjetno je da lopta mnogo bolje kruži u napadu jer nemaju izrazitog superstara. Jimmy jeste zvjezda, ali nije onaj prvi etalon. Lebron ga je lako zatvorio, posebno kad je bilo najbitnije. Rukiji su top, i Herro i Nunn (ako se ne varam da su obojica rukiji).

Što se tiče Sacramenta, čim se Bagley vratio počela je i lošija igra. Ne mogu reći da je do njega jer nisam gledao utakmice, ali vidim da mu je +/- katastrofalan.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Lepus napisao: Sub Dec 14, 2019 10:19 am Miami baš ratnička ekipa. Primjetno je da lopta mnogo bolje kruži u napadu jer nemaju izrazitog superstara. Jimmy jeste zvjezda, ali nije onaj prvi etalon. Lebron ga je lako zatvorio, posebno kad je bilo najbitnije. Rukiji su top, i Herro i Nunn (ako se ne varam da su obojica rukiji).
Spoelstra po meni vec neko vreme najbolji trener u NBA.
Pop mi je GOAT, ali Pop je alfa i omega u SAS pa je i sam kriv za strukturu tima koji ima.
Spoelstra vec neko vreme pravi najbolje rezultate s onim sto mu je dato.
  • 1
  • 1065
  • 1066
  • 1067
  • 1068
  • 1069
  • 1077
NBA

Trpa Bjelkan sa 8-9 metara bez problema https://t[…]

Fudbal

Vule kapiten okacio kopacke o klin.. Послато са […]

KK Partizan 2019/2020