Stare teme
Korisnikov avatar
By MileBL
Moje neko misljenje je da junior moze otici samo uz neki veliki rezultatski krah pa da on kao najslabiji pojedinac bude na udaru navijaca i da se osjetno smanji broj gledalaca na utakmicama, ali i u toj situaciji stari Coki ce gurati do kraja. Ukoliko budemo rezultatski uspjesni junior ce nas uveseljavati svojim gubljenjima u vremenu i prostoru, inace ne bih se iznenadio ukoliko je "potraga za plejem" pustena u javnost samo da se navijaci smire, nadam se da gresim ali nisam optimista.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Nisi se u proslosti pokazao kao iole ozbiljan sagovornik, osim nebuloza i lupanja nismo procitali nista drugo, ali probacemo opet. Na koji nacin mislis da ljudi oko Covica gutaju tu pricu i interes oca da mu sin igra? Ok, bajke oko toga da Covke sve placa i te stvari, jasno mi je, ali opet, ko ce i zasto pustati buvu oko toga? Senior nije budala, nikad nece ici u provaliju gdje ce on biti jedini krivac ako stvari krenu po zlu, ne mogu da vjerujem da ljudi misle da je on toliko naivan, ni sin niti iko u zivotu njega ne mogu natjerati da ne balansira i drzi glavu iznad vode u svim scenarijima.
Korisnikov avatar
By MileBL
Da si malo bolje pratio ovaj forum znao bi da imam visok procenat pogodjenih predvidjanja, tako da mani se tih prica o nebulozama
A sto se tice Cokijevaca, gurace dok moze, za sada se granica ne nazire?

Korisnikov avatar
By skeske
:lol: :lol: :lol:
Npr nebuloze o reprezentaciji. davno vec nebuloze o Radonjicu itd. :D Nema sta
Lupanje nije predvidjanje, bilo kakav potkovan komentar da se ne sastoji od bjesomucnog ponavljanja istih stvari, nisam procitao od tebe. Mada, postoji mogucnost da nisam dovoljno pratio, ako je tako, izvinjavam se.
Korisnikov avatar
By MileBL
Naravno da je tako kad samo pamtis onako kako tebi odgovara
Ajd i ti nesto predvidi, dokle ce gurati Covici, pa da vidimo kakve su tvoje prognoze

Korisnikov avatar
By skeske
Nebojsa s+ce gurati koliko mu se bude guralo, a Filip ce biti malo skrajnut ali mislim da ce ostati do kraja sezone i da ce na ljeto ici negdje.
Korisnikov avatar
By Peja
Od kad se ničim izazvano bacanje lopte u ruke protivničkog igrača (od strane Fiće Čovića) naziva ukradenom loptom za FMP?
Korisnikov avatar
By Zex88
Jbt, sad kad izgubimo od druge postave..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 124
KK Partizan 2020/2021

И ? Ко је најважнији у једном клубу ? Управа, тре[…]

Fudbal

Jel ima negde izveštaj od vikenda kad ih […]