Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Duka85
Valderama napisao:Pratite li šta se dešava sa prestižnim :mrgreen: "Megatrendom" i njegovim naočitim :D vlasnikom Mićom Jovanovićem? Čas ga je prodao, čas nije.

Šta ćemo sada kada je zvanično dokazano i potvrđeno da je Mali plagirao doktorat? Nikom ništa, je l'?

Država hajdučija! :angry-banghead:
Davno sam pitao ovde da li neko prati prob u visokom skolstvu... AV kupuje onog matematicata zbog šang liste a istovremeno Stojkovic ide na Harvard (I na šang listi)... bilo je bez replika...

Na moju veliku zalost moracu donekle da se slozim sa sinocnim izlaganjem predsednika skupstinskog odbora za visoko obrazovanje... mi smo u dubokim govnima... sami smo ih izasrali... tesko cemo to srediti

A za Malog... sve po starom...pojeo vuk magarca...sad malo Mića skrece paznju... Mića Madjija

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Duka85 napisao: Pon Dec 09, 2019 10:50 pm
Valderama napisao:Pratite li šta se dešava sa prestižnim :mrgreen: "Megatrendom" i njegovim naočitim :D vlasnikom Mićom Jovanovićem? Čas ga je prodao, čas nije.

Šta ćemo sada kada je zvanično dokazano i potvrđeno da je Mali plagirao doktorat? Nikom ništa, je l'?

Država hajdučija! :angry-banghead:
Davno sam pitao ovde da li neko prati prob u visokom skolstvu... AV kupuje onog matematicata zbog šang liste a istovremeno Stojkovic ide na Harvard (I na šang listi)... bilo je bez replika...

Na moju veliku zalost moracu donekle da se slozim sa sinocnim izlaganjem predsednika skupstinskog odbora za visoko obrazovanje... mi smo u dubokim govnima... sami smo ih izasrali... tesko cemo to srediti

A za Malog... sve po starom...pojeo vuk magarca...sad malo Mića skrece paznju... Mića Madjija

Kao društvo smo zapali u veliku moralnu krizu. Oni nam se otvoreno podsmevaju, više to ni ne kriju.

Smatraju nas samo pukim izbornim materijalom koji posle izbora ničemu ne služi. :doh: Potrebni smo im samo jednom u 4 godine kao izborno telo, posle toga ne postoji nikakvo vezivno tkivo između glasača i ljudi koji su došli na vlast. Naši političari su duhovno okamenjeni.

Skupština je postala ukrasni privesak vlasti na periferiji realne politike.

Ovakav politički i izborni sistem je sranje. Imaš na primer i tu izbornu groznicu koja počinje da trese zemlju godinu dana pre izbora, kada svi politički radnici i članovi vlade ako su se i bavili državnim poslovima, zaboravljaju na njih za to vreme. Znači samo kampanja, samo propaganda! Udri, ispaljuj redenike populizma, demagogije, lažnih obećanja, fabrikovanih skandala kojima se nevešto zasenjuju kriminalne aktivnosti vladajućeg kruga...

90% državnog aparata razjedeno je gramzivošću i podmitljivošću.

Obrazovni sistem je razoren kao nikad pre.

Ozbiljno razmišljam da postanem anarhista. :twisted:

Korisnikov avatar
By Peja
Valderama napisao: Pon Dec 09, 2019 2:08 pm 84 godine

Imao je markantnu ulogu u "Srećnim ljudima". :D
Velika legenda! Replike iz Srećnih ljudi će se pamtiti zauvek.

Kad smo kod godina, Siniša Pavić u 86-oj pravi novu seriju.
Korisnikov avatar
By Valderama
Peja napisao: Uto Dec 10, 2019 10:59 am
Valderama napisao: Pon Dec 09, 2019 2:08 pm 84 godine

Imao je markantnu ulogu u "Srećnim ljudima". :D
Velika legenda! Replike iz Srećnih ljudi će se pamtiti zauvek.
+1

baš sam juče pročitao kako je od Popara trebao da bude ultimativni negativac, "ali mu je Zoran Rankić dao svoj pečat, tako da je ovaj antiheroj postao mnogima jedan od omiljenih likova u seriji."

Inače kad smo kod Pavića, mnogi ljudi iz mog okruženja ne podnose njegove serije smatrajući da odišu previše banalnim i prizemnim humorom. Stalno se svađam sa njima. :D
Korisnikov avatar
By Peja
Ja obožavam njegove serije, od Vrućeg vetra do Bele lađe, sve sam gledao sto puta i svaki put ponovo gledam..

Mada, ruku na srce, kad se pogleda sa strane, onako kritički i neutralno, to jesu dosta slične serije, imaju istu osnovu i manje više iste fore.. samo u nekom vremenskom razmaku. Tako da razumem one koji to kritikuju.
Ja sam verovatno banalan i prizeman. :D
Korisnikov avatar
By Duka85
Ramo, ne znam da li si ispratio poslednji Utisak. Zukorlic je na zalost za mnoge stvari u pravu. Jbm ti BG Univerzitet kad se izjasnjava da cas jeste cas nije plagirao... Jbm ti FON kada prof snimaju klipove i prodaju ih... najsavremeniji vid kupoprodaje ispita... Jbm ti NNV (nastavno naucno vece) koje da saglasnost za plagirani naucni rad od samog pocetka..

I tako u nedogled... lepo je V. Jerotic pricao da smo po svesti jako nerazvijeno drusto... nalik plemenskoj zajednici... ja tebi sina na katedru ti meni sina na tvoju... strmopizdjavanje brzinom svetlosti

Korisnikov avatar
By Valderama
Srpski nacionalista Daka Davidović iz Nikšića, ekstremni protivnik Mila Đukanovića i finansijer crnogorske opozicije, pre sat i po pogođen iz snajpera na ulaznim vratima hotela "Kraun plaza" u Beogradu. U trenutku ranjavanja bio u društvu vladike Budimljansko-nikšićkog Joanikija.

Prati ga reputacija kontroverznog biznismena. 90tih je bio sve i sja u nikšićkoj Sutjesci, niko se tamo nije naigrao.

Uveliko se spekuliše da iza ovog nespretnog atentata stoji crnogorska Agencija za nacionalnu bezbednost.

Partrijarh Irinej, Vladika Joanikije, Daka Davidović
Slika

Partrijarh Irinej, Daka Davidović, Matija Bećković
Slika
  • 1
  • 3422
  • 3423
  • 3424
  • 3425
  • 3426
  • 3509
Svaštara