Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Pobeda Danske nad Holandijom i valja i ne. Jer imamo minimalnu šansu za 1/2 ali imamo šanse i da izduvamo za to četvrto mesto ako nas Danska dobije...

Za 1/2 pored pobede nam treba i poraz Holandije od Koreje i da Švabice ne pobede. (Podrazumeva se da Norveška danas pobedi)
Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da nam i X Holandije radi posao ako mi dobijemo a nemacka igra X ili izgubi; ako mi igramo X onda nam treba poraz HOL i poraz NEM
Korisnikov avatar
By Valderama
Sada je sve poznato.

Sreda, jutro:

Srbija – Danska
Nemačka – Norveška
Holandija – Južna Koreja

Mi pobedimo Dansku, Koreja tuče Holandiju, Norveška klepi Nemačku i prvi veliki uspeh srpskog rukometa još od 2001. godine je realnost. :auto-layrubber: :auto-layrubber: :auto-layrubber:
Korisnikov avatar
By The Answer
Muško evro srebro i žensko svetsko srebro u ovoj deceniji u Beogradu ne računamo zbog?
Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Pon Dec 09, 2019 3:37 pm Muško evro srebro i žensko svetsko srebro u ovoj deceniji u Beogradu ne računamo zbog?
Svaki rukometni uspeh ostvaren na domaćem terenu je, blgo rečeno, smejurija.
Korisnikov avatar
By The Answer
Pa, ono jeste, ali opet za naš polupani rukomet svaki rezultat je uspeh pa i takav. Na primer što se žena tiče na 5 takmičenja nakon tog nijedan domaćin nije ušao ni u 4 osim Francuske koja je kući bila prvak ali bi ta ekipa u toj formi tada uzela medalju bilo gde.
Korisnikov avatar
By The Answer
Ništa od polufinala ali daj bar kvalifikacije da igramo...

Sad da navijamo za Norvešku.
Korisnikov avatar
By Valderama
Nikad naš rukomet neće na ponovo na zelenu granu, nikad. Ukleti smo i nema dalje. :sad-roulette:

Koga briga za olimpijske kvalifikacije kad je propuštena šansa veka za nešto stvarno veličanstveno i vredno velikog radovanja u ovoj ionako mučnoj i košmarnoj godini za srpski sport (rukometaši podbacili, vaterpolisti podbacili, Novak podbacio, košarkaši podbacili, fudbaleri podbacili u kvalifikacijama za EP...).

Jedino se odbojkom možemo podičiti.
Korisnikov avatar
By Zex88
Što je Novak podbacio?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 129