Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Selektora treba menjati i dovesti stranca. Sramota da Vukajlovic i Janjusevic uopste ne igraju, a igra Trifunovic i Stevin.
Ako dobiju 2 meca nase mogu medju 8 i plansmana na OI sto bi bila premija.
Korisnikov avatar
By The Answer
Mogu u kvalifikacije za OI, na OI ide šampion ako se ne varam.
Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da treba da zavrse ispred jedne evropske da bi isli u kv. za OI.
Korisnikov avatar
By The Answer
A i kao da tamo mogu nešto... ako je kao u basketu da samo jedan sa turnira ide.
Korisnikov avatar
By The Answer
Klanje sa Švabicama u toku, je li moguće ono što smo svi otpisali? :think:
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobile devojke.. Liščević iz sedmerca u poslednjoj sekundi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Neocekivan ishod za mene

Kad bi uhvatile 3.poziciju i garantovane kvalifikacije, ako budu 4. mislim da igraju odlucujucu za kvalifijacije
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja sam jednom ovde pričao da je ženski rukomet toliko nestabilan da jako teško može da se predviđa osim ako protivnik nisu one Kube i tome slično, da si me u 6 pitao kome dajem prednost ja bih rekao Švabicama bar 60-40 ali eto... jedna slomi nokat, druga poludi i eto karambola.

Ne znam da li je polufinale uopšte moguće, možda da Holandija izgubi obe a Nemačka izgubi od Norveške u poslednjem, još nisam analizirao to, ali pobeda sa ovakvom igrom je svakako moguća, a opet nismo favoriti.

Čini mi se da je Stevan sada na Danska-Holandija rekao da se za 2 mesta bore Nor, Ger i Hol...

Da sačekamo da se završe mečevi danas pa ćemo znati sve, evo i Stevan kaže da ima previše matematike i da nam treba čudo ali da sačekamo.

Ako Nor i Hol dobiju danas to je kraj naravno.
  • 1
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 129

Meni je Srđan lošiji par u podkastu.. Neka[…]

Svaštara

Answer, industrial przi sa cenama, ali dobro, gazd[…]