Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pa to si sve mogao uzeti i uz to dobiti jos neki prosecan telefon za dinar. Ako ti ne treba das ga tvojima ili prodas.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Ne verujem da ima paket uz koji dobijas telefon za 1500 din. Odnosno mozda ima ali dobijes onaj neki stari samsung ili neko govance koje za dzabe ne bih uzeo

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Najbolja opcija- odeš u Oslo i kupiš telefon za bar 30% jeftinije nego ovde... mamicu li im jebem bezobraznu da ste vi svesni kako nama ovde deru kožu. Ne samo telefoni... televizori, odeća, brdo stvari.
Korisnikov avatar
By Peja
Pavac napisao: Sub Nov 23, 2019 2:01 am Ne verujem da ima paket uz koji dobijas telefon za 1500 din. Odnosno mozda ima ali dobijes onaj neki stari samsung ili neko govance koje za dzabe ne bih uzeo

2000 je paket sa telefonom, 1500 je ovo što si ti uzeo. Pričam o MTS.

Otprilike ću ga vezati uz kompletan BOX paket.
E sad, izabrati između:
Honor 8a
Alcatel 1s Pro
Xiaomi Redmi 7
Motorola E6 plus
Alcatel 3 Pro
HTC Desire 12
Tesla Smartphone 9.2

Ovo su neki telefoni u ponudi koje mogu da priuštim a da su bolji od prethodnog (koji sam isto uzeo preko paketa).
Slabo poznajem ove proizvođače pa ako ima neko neki savet?

Btw, mislio sam da Alcatel i Motorola više ne postoje :D Bar u ovoj "smart" klasi.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne razumem se ni ja nesto mnogo ali pretpostavljam da je od svih xiaomi najbolji

Ja sam skoro cuo da je i Siemens ziv, ali mislim da nemaju smart telefone

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Alcatel i Motorola su odavno prodali svoje ime u mobilnom segmentu, to su uglavnom kineski vlasnici.
Ako imas izbora, gledaj da ne uzmes model sa MediaTek procesorom (SoC-om), vec neki Qualcom Snapdragon.
Teslu takodje izbegavaj. Ne biraju koji kineski model rebrendiraju i losi su sa podrskom na duze staze.

Simens ne znam da li ista vise radi u korisnickom segmentu (consumer segment - b2c), odavno su se okrenuli industriji.
Sto ne znaci da neko drugi nije nastavio pod njihovim imenom da pravi telefone i sl.
Korisnikov avatar
By Valderama
-------------------------------

"Bugarska je daleko ispred Srbije, oni nam još nisu dorasli"

Bivši ministar spoljnih poslova Bugarske i predsednik Atlantskog saveta Solomon Pasi rekao je da Srbija još nije u poziciji da kritikuje bugarsku politiku.

Kako prenosi Sputnjik, Pasi je prokomentarisao izjavu predsednika Odbora za Kosovo i Metohiju Skupštine Srbije Milovana Drecuna, koji je rekao da je Bugarska umešana u aktuelnu obaveštajnu aferu u Srbiji.

Pasi kaže da je prisustvo Bugarske u Srbiji je neophodno zbog ruskog uticaja u toj zemlji.

"Moramo da budemo tamo. Najveći ruski špijunski centar nalazi se u Nišu, na 30 kilometara od Bugarske", istakao je Pasi, prenosi "Nova".

Bivši bugarski ministar se oglasio i povodom komentara srpskog ministra odbrane Aleksandra Vulina da Bugarska ume da dopusti da joj drugi biraju prijatelje i neprijatelje, a Srbija to ne dopušta.

On je podsetio da je Bugarska članica NATO-a, Evropske unije, kao i da će uskoro postati članica Organizacije za ekonomsku saradnju i razvoj, piše Sputnjik.

"Bugarska je daleko ispred Srbije. Srbija još nije zemlja koja nas može ocenjivati. Oni nam, takoreći, još nisu dorasli. Međutim, to nas ne sprečava da održavamo dobre odnose. Takođe apelujem na bugarsku obaveštajnu službu da bude veoma obazriva kada je reč o Srbiji, i da poveća tamo svoje prisustvo, jer je to neophodno“, zaključio je Solomon Pasi.

----------------------------------------------

:whistle:
Korisnikov avatar
By skeske
Da li se meni cini ili je forum malo ozivio u odnosu na proslih par godina?
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa ostali su ljudi sa najdebljim živcima, ti pišu i u inat..

Prodisao je forum, tu je nekih 20 ljudi koji pišu, a pišu dovoljno često da ima forum neku svoju radnju..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 3412
  • 3413
  • 3414
  • 3415
  • 3416
  • 3425
Fudbal

Rekao bih da je prvi put pobeda došla rutin[…]

NBA

Tu je negde pri vrhu ali ipak Obrva, Derouzan, Ing[…]