Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Pet Nov 15, 2019 9:36 pm Gledao utakmicu uživo. Poludio sam. Gavrilović ako sam ne ode neka se ubije. Mada, nije ok kriv, kriv je onaj ko ga je postavio.
Stvarno misliš da bi neki drugi trener, sa ovom grupom igrača, uspeo da uradi nešto više? Nije stvar da branim Gavrilovića kao Gavrilovića...pre sam stava da česte promene trenera nigde ne vode, jer ako ovog smenite posle 5-6 utakmica, onda je logično i sledećeg isto tako da smenite posle 5-6 ovakvih utakmica (a mislim da je to neminovnost imajući u vidu igrački sastav). Vi ste prvi koji treba da se plašite brzih promena trenera jer su vas uvek vodile u raspad ekipe...pa koliko ste samo puta pozivali na smenu Radonjića (daleko od toga da tvrdim da je Gavrilović nivo Radonjića...govorim o principu).
Promena trenera, po meni, ima smisla, samo ukoliko nađete fine pare da platite dobrog trenera i da dovedete 2 igrača...bez dovođenja igrača nema smisla, a opet dovoditi igrače ima smisla samo treneru kojem želite da date šansu. Plašim se da ste za ovu varijantu nemate para i da jedino možete da priuštite jeste nov trener i novi igrači tek od nove godine, a dotle da trpite ovo i nadate se najboljem. Siguran sam da je najgore moguće rešenje za vas u ovom trenutku promena trenera bez promene igračkog kadra.
Korisnikov avatar
By Lepus
Prvo, kakva je to grupa igraca? Ona koja nije u stanju pobjediti Asvel?

Drugo, mene nije toliko zabolio poraz kao poraz. Bilo ih je uvijek, bice ih, neki manje tesko padnu, neki vise, ali jbg, sve to je sport. Ono sto mene boli je nacin na koji je doslo do tog poraza. I za to najvece krivce nalazim u Nebojsi Covicu i Andriji Gavrilovicu.

Jadni Andrija prije par dana izjavljuje da on ne odlucuje o pojacanjima u timu?! Pa ko treba da odlucuje, mozda ja ili neko od nas sa foruma? Ako ti sebe samog ne smatras kao prvog trenera tima, kako ce te drugi smatrati?! Koji djavo si se prihvatao da budes glavni trener kad jednostavno nisi za to? Sto rece jedan drug, to bi bilo isto kao kada bi meni moj dirketor u firmi rekao, 'ajde ti od sutra budi sef, a on cijeli zivot viljuskar. Ne ide brate, reci da ne znas i to je to.

O vodjenju utakmica bi se roman mogao napisati. Ovo sa time-outom mislim da nisam nikada vidio u ovih 20+ godina sto pratim kosarku. Jbt, pa o cemu on misli i o cemu njegovi pomocnici misle? Jebeni idiot.
Izmjene kao da ih je neko programirao. Tad i tad ulazi ovaj, tad i tad izlazi ovaj, nebitno sta se na terenu desava. Davidovac da trojku, on ga odmah sljedeci napada izvede. Brate, pa de pusti ga jos jedan napad, ne ubijaj mu momentum. Lazica vraca dva puta (kraj druge i kraj cetvrte cetvrtine), oni se vracaju u zivot. Treba ti kos za lijek, njemu Lazinjo igra. Bilo kakva smisljena akcija ne postoji, mada ovdje ima i do igrackog kadra, ali svakako.

Medjutim, ima jedan gori od njega, a to je sujetna budala Nebojsa Covic. Nakrcao tim skupim pojacanjima, a ostavio sina amatera da igra. Ako je vjerovati pricama, za trenera hoce samo domace ime, a nebitno sto ima 10 (ne bas toliko) stranaca igraca.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ogroman hendikep će biti nedostatak Stratosa.. Uglavnom je odlično igrao derbije.. Nemam pojma kako će ovo izgledati večeras..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Bice kao uvjek, oni ce izaci sa pickastom taktikom, usko u odbrani i puste nam sut iz vana, ako budemo pogadjali dobicemo, ako ne budemo tjesna utakmica, usput ce nam stalno sjeckati igru faulovima i na kraju se zaliti kako smo imali 30 slobodnih bacanja iako je to dio njihove taktike ali ajd dokazi nekome da su to i htjeli... onda ce udariti po sudijama, aparthejdu i ko zna na sta se vec zale

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
MileBL napisao:Bice kao uvjek, oni ce izaci sa pickastom taktikom, usko u odbrani i puste nam sut iz vana, ako budemo pogadjali dobicemo, ako ne budemo tjesna utakmica, usput ce nam stalno sjeckati igru faulovima i na kraju se zaliti kako smo imali 30 slobodnih bacanja iako je to dio njihove taktike ali ajd dokazi nekome da su to i htjeli... onda ce udariti po sudijama, aparthejdu i ko zna na sta se vec zale

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
+1
S tim da će slična kuknjava biti i iz Železnika ukoliko kojim čudom mi dobijemo.
A u slučaju poraza Partizana, Ostoja će po već viđenom receptu već sutra da najavi potpise zvučnih beka i centra i time po ko zna koji put skrene priču sa problema.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Strašno dva glupa faula Brauna i izbacio je sebe iz utakmice..

Korisnikov avatar
By Zex88
Ali koliko Gavrilović nema pojma šta radi Žao mi čoveka koliko je pogubljen..

• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 70
Fudbal

Rekao bih da je prvi put pobeda došla rutin[…]

NBA

Tu je negde pri vrhu ali ipak Obrva, Derouzan, Ing[…]