Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nisam :D ali pricao mi je deda da je to pre jeo i da je mnogo ukusno

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja
Sad gledam gostovanje Bojana Pajtića na N1, kaže čovek u toku emisije da program opozicije mora podrazumevati da kada se smeni aktuelna vlast na čelnim pozicijama budu ljudi van politike, stručnjaci.
Ne bi mi to uzelo toliko pažnje da se na kraju emisije nije ispostavilo da je on "van politike". :D
Eto prilike
Korisnikov avatar
By milanezija
Pajtic je jedini ozbiljno radio nesto u DSu nakon pada sa vlasti

Jedino su sa njim imali smislenu kampanju i rezultat zadovoljavajuc
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja sam bio sa drugarima prvi i za sad poslednji put pre nekoliko godina..
Štrpce, Gračanica,Mitrovica..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
i, utisci?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
kako ste stigli do Štrpca? Nije bilo problema?
Korisnikov avatar
By Zex88
Išli smo na jednodnevni izlet sa Bg tablama..
Ušli smo na Kim kod Preševa.. Otišli smo do Gnjilana.. Tu smo se malo zagubili, nije bilo putokaza, pa smo morali da pitamo za pravac.. Niko od mlađih nije hteo ni da proba da odgovori na pitanje za pravac.. Džabe srpski, džabe engleski..
Na kraju su nam dva starija Albanca, poštari, na srpskom objasnili kako da dođemo do Štrpca.. Ogroman broj spomenika UČK-a duž puta..
Nismo imali nikvih problema, osim što ima dosta grafita protiv Srba..
Otišli smo na Brwzovicu, tamo probali da se zagrejemo, svratili na čaj.. Dobili smo neko čudo iz kuvala sa ukusom kafe..
Odlazimo do većeg restorana u Štrpcu.. Kažu da nam da ne rade.. Ali zato dođoše Poljaci(Nato) i bez problema su bili usluženi..
Odlazimo za Gračanicu.. Zapričali se bili iza cisterne Ibrahim petrola i mašimo skretanje.. Stajemo i savetuje nas taxista Albanac na srpskom da presečemo put kroz parking zgrade i samo pravo za Gračanicu.. Kad smo ušli tamo, Srbija.. Proradila nam je mts mreža, sve na srpskom, ćirilica, Miloš Obilić u centru.. Posetili smo manastir Gračanicu, čak su nam dali da slikamo unutrašnjost.. Predivno mesto..
Krećemo nazad za Prištinu, upadamo u saobraćajnu gužvu, sat i po se provlačimo.. Pada ogromna magla, prst pred okom nismo mogli da vidimo kako treba.. Odustajemo od Gazimestana i nastavljamo ka Mitrovici..Tamo opet mts signal, radio na srpskom u kolima, naši ljudi.. Tu se zadržavamo kratko i idemo na Merdare pa za Prokuplje na večeru..
Uglavnom utisci, beda kao na jugu Srbije.. Ogroman broj kamera u srpskim enklavama, Kfor, brdo UČK spomenika i zastava Amerike.. Mlađi nemaju pojma srpski..
Ima novih stvari, neki putevi, zgrade, vile.. Ali baš štrče u odnosu na okolinu.. A u dobrom delu i niko ne živi.. Tipa zgradurina u sred sela u koju su upucani milioni, a oko nje udžerice..
Naši ljudi se uglavnom pate dole.. Vole kad im neko dođe u posetu.. Kad smo stali u neko naše selo, skupilo se njih 20 ispred prodavnice da pitaju odakle smo, gde idemo, poželeli srećan put..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
  • 1
  • 3406
  • 3407
  • 3408
  • 3409
  • 3410
  • 3424
Ostali klubovi ABA lige

Ne mislim na Siska konkretno.. Послато са Redmi[…]

ABA fantasy

Gagulatori u prijateljskoj utakmici brojali do 200[…]