Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Tomic posle utakmice izjavio da se moraju donijeti neke odluke da se vidi kako dalje
Sta mislite sta ce uciniti, sme li traziti sklanjanje Filipa ili ce se on povuci ili ce recimo udariti po Braunima?
Moje neko misljenje je da ce probati izgurati Filipa iz tima svjesno stavljajuci svoju poziciji na led

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Videćemo protiv Barse šta je za odluka..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Bojim se da će odluka biti da je D. Brown bivši, a da bi za njim mogao i prezimenjak.

Elem, na stranu sve, ali mi stvarno nije jasno šta Tomić pokušava postići sa Čovićem? Jasno mi je da mora igrati, ali da on njega uvodi kad se lomi utakmica, ne mogu nikako sa svarim. Najgore, prva stvar koja se desi nakon ulaska je trojka koju primimo preko njega.
Korisnikov avatar
By milanezija
Vi mislite da ce D.Brown koji je grickao godinu dana ugovor u Efesu, hteti da raskine ugovor na svoju stetu? Nisam bas ubedjen
Korisnikov avatar
By Lepus
Ko je pomenuo da će raskinuti na svoju štetu?

Kao i uvijek u ovakvim situacijama, ako se odluči da je bivši, naći će se neko kompromisno rješenje. Bar naša uprava ima iskustva sa tim. Vjerovatno ćemo završiti i u plusu. :)
Korisnikov avatar
By MileBL
Mene samo zanima dokle je Čović spreman ici pre nego sto Filip dodje na red, mislim da ce to biti najzanimljivije za ispratiti

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Očekujem da zvižduci protiv Barse budu mnogo glasniji nego protiv Fenera.. Pa će onda verovatno i biti neka reakcija..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
Sta znam, ocekivana reakcija strucne zvezdaske javnosti je da je prosla sezona ustvari bila sreca i da Tomic pojma nema(bilo je ovog i na sredini prosle sezone, ali mulci su brzo zacutali). Takodje ocekivano je iskaljivanje bijesa zbog Filipa koji se gomilao prilikom osvajanja trofeja jer tada nije bilo popularno pisati a sada jeste. Sto se tice utakmice protiv Krke, u Stukelju kada Krka rilja kao sto obicno rilja i pogodi 13 od 25 za 3, bude izuzetno tesko, valjda smo zaboravili kako je jer smo dobijali jedini tamo lagano od citave ABA lige (skinuli su skalp svim plejof ekipama osim nama prosle sezone).
Onako realno govoreci, izbubiti u Stukelju ovako i protiv Buducnosti u onoj ludoj suterskoj uitakmici za njih, nije nista spektakularno, ali opet te stvari moraju dovesti do reakcije (El necvu ni spominjati, porazi u Atini i Tel Avivu kome su cudni neka prestane pratiti kosarku, bice mu lakse), da se prodrma ekipa i da vidimo kako zbiti redove. Gledajuci u globalu i po vaznosti , treba poceti od startnih 1,2 i 4. Lorenco se nije jos uklopio i njemu treba vrijeme, dakle nije problem, doci ce na svoje. Beron je izgubio samopouzdanje, i to se isto desava, ali treba da ohladi malo, da mu se skine teret i da Djenka udje u prvu postavu. Naravno i Djenka je katastrofalan ofanzivno, ali dobar je defanzivno tako da definitivno ima prednost. Najveci problem je prema ocekivanju i najbolji igrac Braun na poziciji 4. Razumijem da mu sut nije nastiman, da nema ni samopouzdanja, ali da nema energije, e to je karastrofa. Poznavajuci Covica, mislim da ce mu se traziti neka ruska ekipa da mu preuzme ugovor, pogotovo jer tu imamo Simanica koji ispasta jer Faje igra sjajno a ovaj se ne moze drzati na tribinama. Kad smo uocili tri glavna problema, dolazimo do druge postave, to su rezervnih 1 i 5. Covic nije za EL nivo kosarke, ali ni za gostovanja gdje se igra na noz i nejasno mi je sto se Tomic inati. Mislim da je ovo stvarno inat u smislu, nece meni par mungosa sa tribina govoriti kako se vodi utakmica. Ali ko zna, mozda grijesim i mozda Tomic presjece nesto i oko toga. Dalje, Odzo mi je nerazumljiv, previse je dominantan fizicki da to ne raznosi kao od sale. Ok u EL da nece ici tako lako, ali u ABA ligi se prilagodio, iznad tog nivoa je ali opet nista....
Sve u svemu, treba strpljenja i jos mnogo rada da dodjemo do situacije da budemo tim kao prosle sezone, samo se nadam da necemo napraviti neku vanserijsku glupost poput otkaza Tomicu i slicnih debilizama.
Korisnikov avatar
By Peja
Nije priča da Tomić nema pojma, niti da je prethodna sezona "splet srećnih okolnosti".

Najbolje je uporediti početak prošle i ove sezone, to je negde najbolje merilo, obzirom da je isti trener i da se negde sa sličnom pričom ušlo u sezonu (osvojiti ABA-u, izboriti EL za narednu a u evropskim okvirima dogurati što dalje).
Ono što je bilo prošle godine na otvaranju (dominantno osvojen ABA superkup, prelepa igra i pretučena Budućnost) je nešto što se kasnije provlačilo cele sezone, mahom smo pobedili sve utakmice u ABA, igrali lepo i dominantno i kad god bi došao meč sa BUD ili CED mi bi pojačali i počistili.

Ove godine mi već na Superkupu delujemo "Alimpijćevski", dakle igramo mlako, nezainteresovano, sporo, čekamo da protivnik sam skine gaće pred našim pojačanjima itd..Ali ajde, jedan poraz na startu beznačjanog kupa nije bitan i strašan ali kad u narednih 5 mečeva 4 izgubiš na isti način onda nešto ne valja i to se vidi iz aviona, po igračima a posebno na treneru.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 55
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara