Uvijek zadovoljan i uvijek optimistican! :D

Cijenim da sam mogao malo vise obratiti paznju na pozicije koje biram. 4 beka i 11 visokih je kritican izbor.

A opis drafta, nimalo naivno. U proslosti se isplatilo ako si od starta bio strpljiv. Sada, sa manje ucesnika, moralo se definitivno isprsiti za par igraca, a posle biti strpljiv i nuditi neku realnu vrijednost koju odredis.

Mislim da smo to skoro svi i uradili. E sad, trebalo je imati osjecaja da se odrede te razne mjere. Za koliko igraca nudis vece iznose, i dokle biti spreman da ides. Posle se trebalo odrediti koji je limit.

Sad kad se oslanjalo na tu nazovi racionalnost i osjecaj treba igre da pocnu. Valja sad imati uspjeha s prognozama i srece s obilaskom povreda. :D

Tako nekako ja gledam na stvari.
Korisnikov avatar
By Loki
Sve se promenilo na ovom draftu, imam utisak da se ove sezone dosta rezervisano biralo (ako iskljucimo prva 7-8 pika),
mnogo igraca koji imaju zdravstvene probleme, bice kalkulacija sa minutima,
i ovo grupisanje zvezda po ekipama uticace dosta, kako na njihov ucinak tako i na ucinak igraca koji su tu bili pre( uglavnom play off timovi).
Licno volim da rizikujem sa nekim ocracima, rezultat u aprilu 😊
Moj tim bi bio konkurentniji u h2h nego u point ligi.
Ako neko zeli trejd, mozda se i dogovorimo
Kol'ko ja u stvari nemam blage veze kako se ovo igra. No dobro, kliktaću nešto pa šta bude.

Što se draft tiče prvi pik mi je apsolutno bio Lilard, njega sam hteo po svaku cenu a cena bi bila i manja da me nije Milanezija tj bot izjebo. Onda je bio plan da čekam jaču srednju klasu a tek 2-3 od tih najboljih pojurim ako ne bude preskup. Džordž, Kavaija, Dejvisa i Lebrona sam odmah odbacio ja mislim da će oni da presede bar trećinu sezone. Kasnije sam ostvario šta sma hteo na pf/c ali em sada jebe ova priča oko trejda Sabonis. Da je plan bio idealan tu bi sigurno bio i Brogdon da nije jebeno zakucao baš tad. Plan je bio još Rendl a ostali su otprilike tu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
NBA

Naravno mucenim Niksima https://youtu.be/KqIY3J5S[…]

KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]