Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Podsetio me je na Pižona u Pragu..

Garsija i Kanjas su morali igrati..

I Savo lepo kaže, mnogo više energije ima Partizan i to se vidi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
milanezija napisao:
Zex88 napisao:Brat Pavac, fejsbuk godina 2003..

Ja to odavno tvrdim
Gejak sve je ok..
Bahat si mnogo, jedes govna na reprezentativnoj temi, jedes sad i ovde
Ok znam da si bio oslobodjen od fizickog i da macku sa praga nisi sutnuo ali malo manje jedi govna i ne lupetaj

Ja sa svojih 60ak odsudjenih utakmica bar DOVOLJNO znam pravila igre i ako je bio faul na golmanu BIO JE, da nije bio rekao bih.. boli me kurac za rezultat ako je sudijska odluka bila ispravna

Citas gluposti po avangardi i onda prdis ovde, smejem se mesecima ovde na ta sranja sto pises, ej ti znas da je Savo namolio Bambija da igra SlikaSlikaSlika da, tebi su sapnuli na uvo obojica

Mani se corava posla, gledaj fudbal laicki jer je tako i najlepse, pravi eksel tabele i uzivaj... pozz

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pavac, bez takvog rečnika i vređanja..

Korisnikov avatar
By Pavac
Ma sve je ok, ali preko glave mi je vise lupetanja i bockanja.. ok forum za to u sustini i sluzi ali necu da mi neko prdi ( to je najlepse sto mogu da se izrazim ) o stvarima o kojima nema pojma..
Ja nisam ovde da se svadjam niti zelim nekome nesto lose ali prozivke i bockanja me izuzetno nerviraju

Edit: kod marinove finte sam se sledio, vec sam video loptu u golu.. kako mu je presla preko noge, od 10 pokusaja 9 bi dao.. to je bila ozbiljna sreca..
Korisnikov avatar
By Zex88
Ček pa ti si došao i napisao, a Galaktikosi, gde ste, šta ste? Klasično prozivanje..
Nema potrebe za oštrim rečima.. Ovde je ostala manja ekipa koja piskara 100 godina ovde, valjda možemo da imamo normalnu komunikaciju? Ja sam bio jedan od najgorih, svađamo sam se sa svima.. Ok, voleo sam da se zezam tako, ali smatram da sam odrastao i prevazišao to.. Zato me sada i vole svi

Korisnikov avatar
By milanezija
Pavac napisao:
milanezija napisao:
Zex88 napisao:Brat Pavac, fejsbuk godina 2003..

Ja to odavno tvrdim
Gejak sve je ok..
Bahat si mnogo, jedes govna na reprezentativnoj temi, jedes sad i ovde
Ok znam da si bio oslobodjen od fizickog i da macku sa praga nisi sutnuo ali malo manje jedi govna i ne lupetaj

Ja sa svojih 60ak odsudjenih utakmica bar DOVOLJNO znam pravila igre i ako je bio faul na golmanu BIO JE, da nije bio rekao bih.. boli me kurac za rezultat ako je sudijska odluka bila ispravna

Citas gluposti po avangardi i onda prdis ovde, smejem se mesecima ovde na ta sranja sto pises, ej ti znas da je Savo namolio Bambija da igra SlikaSlikaSlika da, tebi su sapnuli na uvo obojica

Mani se corava posla, gledaj fudbal laicki jer je tako i najlepse, pravi eksel tabele i uzivaj... pozz

Slika Slika Slika

Korisnikov avatar
By milanezija

Zex88 napisao: Zato me sada i vole svi Slika
Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
Slika
Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:Ček pa ti si došao i napisao, a Galaktikosi, gde ste, šta ste? Klasično prozivanje..
Nema potrebe za oštrim rečima.. Ovde je ostala manja ekipa koja piskara 100 godina ovde, valjda možemo da imamo normalnu komunikaciju? Ja sam bio jedan od najgorih, svađamo sam se sa svima.. Ok, voleo sam da se zezam tako, ali smatram da sam odrastao i prevazišao to.. Zato me sada i vole svi Slika

Ne, moja reakcija je vise bila zbog pobede, jer jelte ne moze niko da vas dobije.. sad u sustini i nije bila takva atmosfera kao npr pred 158. derbi ali ako smo danas bili mnogo bolji onda smo bili..

Nisam ni ja ovde da se svadjam niti to zelim, volim da udjem ovde da procitam misljenja ljudi ali ne volim lupetanja..

Korisnikov avatar
By Zex88
Lepo poturate tu tezu o porazima.. Jbt,odigali smo samo 6 kola,sta je trebalo da izgubimo 3 puta do sada? Jos smo kuci igrali 4 puta..
  • 1
  • 1616
  • 1617
  • 1618
  • 1619
  • 1620
  • 1632
Svaštara

Sto bre duka, pravda za oliveru! [emoji38] Posl[…]

NBA

Na kom si ti operateru?

Fudbal