Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
RT Znam da nisu novine

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:BESKORISNA MASO!
Samo sam čekao ovaj post Slika

Korisnikov avatar
By Pavac
Sad sam procitao jednu lepu vest, na prostoru nekadasnjeg doma JNA u Sremskoj Mitrovici ce ubrzo uslediti rusenje tog objekta ili eventualno potpuno renoviranje i sirenje i zgrada ce sluziti za drugu namenu. Planira se da tu bude poljoprivredni fakultet ( iskreno glup mi je izbor, ima korisnijih fakulteta al' dobro ) .. Trenutno imamo samo 1 fakultet ( uciteljski ) i dosta isturenih odeljenja.. u sustini Mitrovica nije studentski grad, ok ima studenata i znam ih nekolilo, uglavnom su to Sapcani, Valjevcani Loznicani a eto znam i jednog decka iz Zrenjanina koji studira ovde.. vise je srednjoskolski grad i koliko sam cuo 1 dom ucenika je malo, planira se jos izgradnja jos jednog..

Inace dom JNA je nekad davno bio ratarski dom, posle u sfrj dom jna a do pre 10ak godina klub vojske Srbije i Crne Gore.. kad je i to propalo samo su izdavali salu za proslave ali to valjda nije islo pa je zgrada stajala i propadala do ovog momenta kad se skoro ne srusi..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Što bi imali stručnjake za proizvodnju hrane, kome to treba? Može li još koji menadžer za poneti? :)

Korisnikov avatar
By The Answer
Naravno, jebo poljoprivredu, naročito u Vojvodini, daj još nekog za državni aparat i kancelariju, to nam fali!
Korisnikov avatar
By Pavac
Mi imamo lose iskustvo sa poljo. fakultetom kao porodica, cale pre 10ak godina popio otkaz a keva vec godinama kuburi na poslu i strahuje od otkaza ili da firma ne propadne..
Elem, navodni razlog za izbor tog faksa je zbog firmi i fabrika u gradu i okolini a i posto je stigla John Deere firma njoj ce verovatno uvek trebati skolovanog kadra

Ja pre nego sto sam cuo sam ocekivao ekonomski ili tehnicki, mada smerova za kompove ima i na uciteljskom

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 3388
  • 3389
  • 3390
  • 3391
  • 3392
  • 3399
ABA fantasy

Hvala Amiga [emoji3] Takođe.. Poslato sa SNE-LX1[…]

Fudbal

Mogli bi da nije ovako rasulo.. Ni Norveška[…]