Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Peja
Od svih utakmica pogledao sam samo poslednju cetvrtinu druge utakmice sa OLY pa nisam mogao steci neki utisak ko je 'visak' odnosno ko je glavni, na koga se igra, obzirom da mi i dalje nije jasno kako ce se uklopiti onoliko igraca.

Ako moze neko ukratko, ko sta igra i koliko minuta, ako je to uopste relevantno sada, dok jos nije pocela sezona?
Korisnikov avatar
By Zex88
Čekamo Ske-a on ima sigurno informacije..

Videće se tek na Aba super kupu protiv Partizana šta je Tomić zamislio..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Slika

Pa,onako.. I jesu i nisu ok..
Korisnikov avatar
By MileBL
Gledam snimak sa Olijem i glavni utisak mi je Gist, njemu mnogo vise odgovara igra na petici nego cetvorki ocekujem bas dobru sezonu od njega
Korisnikov avatar
By Lepus
I ja sam danas odgledao ponovo i sličan utisak je ostavio i na mene.
Korisnikov avatar
By MileBL
Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra suter da bi sirio odbranu ovo pomjeranje na pet mu je odlicno doslo jer je dobio na masi a sa iskustvom je namazaniji za igru pod kosem.
Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Ned Sep 22, 2019 6:58 pm Čekamo Ske-a on ima sigurno informacije.. Slika

Videće se tek na Aba super kupu protiv Partizana šta je Tomić zamislio..

Jedinu informaciju koju sam ja imao je da cemo dobiti isto para od drzave kao i KKP i da cemo i jedni i drugi imati najvece budzete u istoriji. Procijenite da li su informacije tacne :D

Mile je pitao za Lorenca... Po mom misljenju on je potencijalna El zvijerka, e sad zavisi kako ce se razvijati u evropskoj kosarci. Jos ispituje, prilagodjava se, nesiguran je kad krene u prodor sta da ocekuje, valjda ne zna sta ga ceka u Evropi. Volio bih da na pocetku tu bude i nekog zalijetanja, jednostavno da osjeti koliko moze. Inace za njegove organizatorske sposobnosti ne brinem, odlicno to izgleda za ovaj period...
Sto se tice minutaze, ko ce ga znati, vjerovatno nam se nece svidjeti Dobriceva i Davidovceva minutaza, previse je tu dobrih igraca. Milu ce najvise nervirati Coviceva pozicija rezervnog pleja :D . Fica se inace fino stesao i sad nije mali trut, za razliku od Davidovca koji tezi izgleda ka poziciji 4, sto je ok takodje.
Za Gista sam bio po malo zabrinuti, njegov nacin igre mora trpiti zbog godina, ali nije to lose, i dalje ima federe u nogama, plus sto malo igra i ledjima, taman toliko da ga ne mogu braniti cetvorkama, sto je izuzetno znacajno.
Derik Braun je Derik Braun, hodajuci mismec, igra sve, moze sve, i dalje ne mogu vjerovati da je kod nas.
I na kraju brat Djenka, onaj je stari, ne mijenja se, energija, sut, prodor, zelja, strast... Jedan je Djenka!
Ok je sve ovo stvarno, ne treba ocekivati sada neke F4 i sl, ali smo bombonica od ekipe.
Korisnikov avatar
By Zex88
Tužio nas Dangubić BAT-u.. Traži 187000..

Korisnikov avatar
By MileBL
Nema koga Coki nije probao zavrniti, neće biti lako vraćati dugove i pola miliona za plate obezbeđivati svaki mjesec

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 33
KK Partizan 2019/2020

Ne mogu reci da sam nesto detaljno ispratio Partiz[…]

ABA fantasy

Hvala Amiga [emoji3] Takođe.. Poslato sa SNE-LX1[…]