Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By alonzo86
Mislim da ako iz KSS-a ne pregovaraju sa Kokoskovim, da je S. Obradovic vec gotova stvar, covek je maltene vec prihvatio :D

E sad, na stranu sto je on meni nekako post-apokalipticno resenje, to je drugo :D Ne plasi me on toliko, koliko me plasi k**cobolja kod igraca.

Ne znam da li ste ispratili ove Saletove i Bogdanove izjave, izgleda da se nesto peckaju. Sale kao ne osvaja tim sa najboljim strelcem, bilo je mnogo individualizma itd... Bogdan da mu je krivo sto nije odigrao vise minuta protiv Arg... Ako je tako, onda stvarno ne znam sta je Sale ocekivao, covek imao preko 50% uspesnosi za 3 na tolikom broju suteva, ne iskoristiti takvu formu igraca u timu je meni bzvz.

EDIT:Sto se Obradovice tice, mislim, nisam gledao kako igraju ekipe pod njegovim vodjstvom, ali me ne cudi sto se svuda prica kako mu ekipe peglaju odbranu itd... Nisam ga pratio kao trenera, ali jesam ga gledao kao igraca, i ne cudi me sto su mu ekipe defanzivne, jer je on sam bio vrh defanzivac, poput Stefana Markovica, samo sa boljim napadackim sposobnostima.

Shodno tome, srecno sa uklapanjem Jokica u ekipu (pod uslovom da bude hteo da igra), jer ja mislim da Jokic nikad nece proigrati vrhunsku odbranu, meni on deluje kao tip igraca kog odbrana ne interesuje. Nekako mi mirise na to da se S. Obradovic i Jokic uopste nece slagati :D
Korisnikov avatar
By Zex88
alonzo86 napisao:Mislim da ako iz KSS-a ne pregovaraju sa Kokoskovim, da je S. Obradovic vec gotova stvar, covek je maltene vec prihvatio :D

E sad, na stranu sto je on meni nekako post-apokalipticno resenje, to je drugo :D Ne plasi me on toliko, koliko me plasi k**cobolja kod igraca.

Ne znam da li ste ispratili ove Saletove i Bogdanove izjave, izgleda da se nesto peckaju. Sale kao ne osvaja tim sa najboljim strelcem, bilo je mnogo individualizma itd... Bogdan da mu je krivo sto nije odigrao vise minuta protiv Arg... Ako je tako, onda stvarno ne znam sta je Sale ocekivao, covek imao preko 50% uspesnosi za 3 na tolikom broju suteva, ne iskoristiti takvu formu igraca u timu je meni bzvz.

EDIT:Sto se Obradovice tice, mislim, nisam gledao kako igraju ekipe pod njegovim vodjstvom, ali me ne cudi sto se svuda prica kako mu ekipe peglaju odbranu itd... Nisam ga pratio kao trenera, ali jesam ga gledao kao igraca, i ne cudi me sto su mu ekipe defanzivne, jer je on sam bio vrh defanzivac, poput Stefana Markovica, samo sa boljim napadackim sposobnostima.

Shodno tome, srecno sa uklapanjem Jokica u ekipu (pod uslovom da bude hteo da igra), jer ja mislim da Jokic nikad nece proigrati vrhunsku odbranu, meni on deluje kao tip igraca kog odbrana ne interesuje. Nekako mi mirise na to da se S. Obradovic i Jokic uopste nece slagati :D
Možda i ovo govori nešto..
Screenshot_20190916_205724_com.twitter.android.jpg
Screenshot_20190916_205724_com.twitter.android.jpg (67.14 KiB) Pogledano 131 put
Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By alonzo86
Zex88 napisao: Pon Sep 16, 2019 8:57 pm

Screenshot_20190916_205724_com.twitter.android.jpg

Video sam jutros taj njegov tvit, ali ne razumem na sta mislis da se odnosi ?
Korisnikov avatar
By Pavac
Jel moze neko da prevede tvit za nas neznalice stranih jezika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pa deluje mi kao nastavak peckanja.. Eto ja sam sve uradio što je do mene, igrao fenomenalno, a opet nisu zadovoljni.. Pa kao možda sam ja kriv za loš rezultat.

Korisnikov avatar
By The Answer
Pavac napisao: Uto Sep 17, 2019 12:56 am Jel moze neko da prevede tvit za nas neznalice stranih jezika Slika

Zajebavaš da ne znaš engleski?
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao: Uto Sep 17, 2019 7:42 am
Pavac napisao: Uto Sep 17, 2019 12:56 am Jel moze neko da prevede tvit za nas neznalice stranih jezika Slika

Zajebavaš da ne znaš engleski?
Mozda zna francuski :)

je ne comprends pas l'anglais
Valjda je ovako,potpuno sam ga zaboravio.. :roll:
  • 1
  • 810
  • 811
  • 812
  • 813
  • 814
  • 819