Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
Mislim da je taj osecaj usko povezan sa godinama. Mislim da bih i sam bio super raspolozen da sam mladji jedno 7-8 god. Danas je to gorcina gorcija od pelina.
Ovako highlight je ovo sto je Pop reako Saletu "We are fucking loosers"

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Poslednja izmena od Duka85 u Čet Sep 12, 2019 5:14 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija
Izvini ali nije. Moj ćale ima 60 godina, pamti sve titule od 70e i opet je srecan kao malo dete danas posle meca
Korisnikov avatar
By BogdanB
milanezija napisao:
BogdanB napisao:
milanezija napisao:Nije uteha ali nije ni los osecaj

Nemojte me jebati da vam nije ni malo drago sto smo tukli Amere pa makar i u ovakvom mecu
Ja sam se opasno nalozio sto smo pobedili i drao se tokom utakmice ko da je fjnale a ne borba za peto mesto.
Svi znamo kako nase reprezentacije prolaze kada se izgubi neka bitna utakmica, lepo je bilo videti da su se momci izdigli iznad situacije, da su se potrudili.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
+1

Ja mogu da zamislim drvlje da se izgubilo ali se pobedilo pa se pokvarili planovi
Da se puklo stoka razlikom kao uvek sto smo gubili kada smo ispadali neplanirano, izvršili bi atentat na celu ekipu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Jel se vama činilo da Jokić namerno neke stvari neće da radi(da se cima u reketu ili na skoku npr)?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Meni se to cinilo na pripremama i danas, neceve koje smo gubili ne. Mada mislim da je on imao problema sa Tarnerom i u NBA
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Ovako nesto je izgledao i kad je igrao 4 sa Nurkicem u Denveru.
Epilog cele te price je bio da je od trenera trazio da ulazi sa klupe na centru, jer mu na 4 ne ide. Sto realno on i nije. OK neke minijature, ali ne i veci deo...
Korisnikov avatar
By Zex88
BBBbbb napisao: Čet Sep 12, 2019 9:42 pm Ovako nesto je izgledao i kad je igrao 4 sa Nurkicem u Denveru.
Epilog cele te price je bio da je od trenera trazio da ulazi sa klupe na centru, jer mu na 4 ne ide. Sto realno on i nije. OK neke minijature, ali ne i veci deo...
U pravu si,znao je tada fazon da sutne dva puta na mecu..
Korisnikov avatar
By Duka85
Niko ne pise da su Kalina i Neda ispali OK danas.
Repesa pominje prepumpan balon.
Od nasih ozbiljnijih kosarkaskih radnika nema komentara.
Drago mi je sto su me ipak demantovali i mentalitetom prevazisli region iz kojeg su potekli, igrati za drvenu medalju za nas je ispod svake casti.

Spanija je 02, doduse sa jako mladom ekipom, ispala u 1/4, podigla se dobila USA za 5. i od tada pa do danas žanju sa malim pauzama 04, 05, 10 i 14.

16 takmicenja 12 medalja, hm ne podnosim ih...
U tom periodu nisu dobili Amere, mi jesmo :D

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

• 1
  • 799
  • 800
  • 801
  • 802
  • 803
  • 815
Fudbal

Milojević je dobar trener, za naše uslove o[…]

Evropske lige 20019/2020