Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
Poucen problemima koje je Željko imao nisam ni rec napisao o izostavljanju Kalinica i Nedovica. Nikada nisam komentarisao spisak, odgovornost je na onom koji ga sastavlja... on drzi sve konce ali i snosi svu odgovornost.

Ni sada uopste ne bih pisao o tome da smo kojim slucajem skupo prodali kozu a ne ovako u 2 najbitnije tekme mi smo bez energije, bez reakcije ma bar da je neko nekoga naboo... danas se utisak moze delimicno popraviti, ako je pritisak sputao momke sada ga nema, igrajte...

Atmosferu i energiju koju ja Sale doneo jos 2014 treba negovati...setite se samo 2014 tokom utakmice sa Spancima u grupi pred kraj je dobio iskljucujucu tehnicku, overavao je sa igracima a Spancima pokazivao na teren govoreci vidimo se opet ovde, posle izlaska iz grupe pricao je prvo Grcka pa Brazil pa Spanija... toga sada nema ni u naznakama... posle Spanije on nije znao koliko utakmica ima da se igra...

Milanezija,
Nisam znao da predolimpijski kval turniri nisu postojali ranije, kosarka dobija na popularnosti, vise kvalitetnih ekipa a na OI svega 12 + geografski kljuc. A i FIBA treba da zaradi :)

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Ne znam sto se plasimo toliko tog kvalifikacionog turnira. Pred Rio smo manje vise lagano prosli taj turnir i stigli do finala OI.
Micic ce imati jos jednu sezonu gde ce biti lider jedne od jacih ekipa EL, Gudura ce imati jednu NBA sezonu za sobom i ako pokaze potencijal svi znamo kako te onda ameri nabudze.
Imamo i Smaigalica (ili kako vec) koji je vec pokazao potencijal i tokom sezone moze postati standardan clan rotacije GS. Tea ce valjda zaobici povrede i imace dobru sezonu za sobom. Ako sve bude ok bice tu i Kalina.
Korisnikov avatar
By The Answer
Tako smo nabrajali i ove godine pa nam lik od 40 leta razbi najbolje centre sveta, nba, evrolige i čega sve još...
Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao: Sre Sep 11, 2019 7:15 pm Umesto da prdite na dupe, prdite na usta, jebo vas dzikic

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Jebo tebe Đorđević
Korisnikov avatar
By djokonda
Jedno pitanje za sve: kada je poslednji put naša reprezentacija dobila objektivno jaču (kvalitetniju) reprezentaciju?

Moje mišljenje je da to bila Španija 2015. godine u grupi.
Korisnikov avatar
By Zex88
Hm, ne znam kako da rangiram Australiju..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Ako su ovi nasi smatraju da smo sad bili glavni favoriti a to znaci iznad Australije, nema razoga da ni tad nismo bili ispred njih
  • 1
  • 791
  • 792
  • 793
  • 794
  • 795
  • 815
Evropske lige 20019/2020

Jbt, pola Argentine u Realu.. I svi igraju dobro..[…]

Fudbal

Ma nemoguce da je zvezda losa, ipak nju vodi najbo[…]

Svaštara