Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Nije dobar tartan, samo ce propasti vremenom pa ce morati da ga menjaju.. sneg kisa sunce voda..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ovo su prvi kosevi u kragujevcu koji imaju pleksiglas, ej 2019.godina i tek se sad stavljaju. Inace, oni su ovaj teren uzeli da rade kada se najvise igra basket tu, a to je kada pocne leto i celo leto. Naravno, nista nije bilo zbog radova. Da li se neko pitao, da urade to tokom proleca da moze da se igrs basket leti..

Pavac,pre nekoliko godina pred izbore uradili su stazu za trcanje u sumaricama,neku podlogu su uradili kao sa korom od drveta,ne znam tacno kako se zove. Danas,ta staza ne lici ni na sta. Sve je nestalo sa nje zbog jakih kisa, boli ih dupe da odrzavaju to.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Sve je dobro dok se Mocart ne umesa sa onim svojim djubretom od plasticne podloge...
Koliko su samo terena u Srbiji sjebali...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Samo,da se isoravim,nije prvi pleksiglas u kragujevcu, bilo kasno kada sam pisao,pa sam zAboravio

Korisnikov avatar
By The Answer
Bilo je par leta da smo skoro svako veče cepali basket na tom terenu u parku jer kod nas na poljančetu nije bilo svetla... davno beše, u prošloj deceniji...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
BBBbbb napisao:Sve je dobro dok se Mocart ne umesa sa onim svojim djubretom od plasticne podloge...
Koliko su samo terena u Srbiji sjebali...
Mozzart je svima uradio i podlogu i koseve, samo kod nas u Stojanovoj skoli u Livadama i na Letnjikovcu nije. Stavili koseve i to je to. Navodno pitali direktorku da skola da pola novca za podlogu, ali ona nije bila zainteresovana. A mi u onom glasanju bili 2 u toku 2 mesece glasanja, za 1 mesec se kasno priključili. I mi dobijemo kurac sto se kaze, a 4 godine kasnije Mozzart uradi teren na starom gradu i da ime Aleksandrar Rasic.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Gaja napisao:Ja sam cuo da ce se ulazi na licnu kartu, tj dodje neka ekipica i jedan ostavlja licnu kartu i odogovaran je ako se nesto sjebe. Mada ta sranja verovatno prave klinci koji dodju uvece da piju.
Sigurno ce se nesto sjebati ako ostave bez nekog cuvara recimo. Dajem glavu da ce isarati tribine ako neko ne vodi racuna o tome.
Park za decu kod masinskog je jos u dobrom stanju jer ga zatvaraju tokom noci i ne moze da se udje. Da je otvoren, odavno bi klupe bile isarane ili nesto polomljeno

Korisnikov avatar
By The Answer
Sve parkove i slična mesta gde stoka može da se okuplja u gluvo doba noći, vrišti i urla treba i zatvarati i ograđivati. Pod slična mesta mislim na penjalice, klupice, ljuljaške i slično oko stambenih zgrada! Mladi su govna i bolje da im se onemogući remećenje javnog reda i mira nego da se fizički povređuju!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Prosle godine se neko setio u velikom parku,da odvali klupu i stavi je na travu pored, da tu sede. Stvarno sam bio zadivljen kada sam video.

• 1
  • 3385
  • 3386
  • 3387
  • 3388
  • 3389
Fudbal

Sad sam našao, šta znam, Stojković j[…]

Svaštara

Nijedan.. Svako piše iz svog interesa, ja u[…]

Čekamo Ske-a on ima sigurno informacije.. [emoji3][…]