Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By alonzo86
MILOS OBILIC napisao: Sre Sep 11, 2019 3:32 pm Nije problem u Raduljici, Bircevicu i Simon, druga dvojica su dali i svoj maksimum vec u kvartetu Micic, Guduric, Bobi i Milutinov koji su bili uzasni. Pre svega nedovoljno iskorisceni.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
Pa jeste, Milutinov ne znam da li je 10 minuta skupio sve zajedno u utakmicama protiv Italije, Spanije i Argentine zajedno.

Mislim pazite, mozda se na treningu desavalo nesto sto mi ne znamo, mozda je Radulja skolovao Milutinova na treningu ne znam... Ali treneri grese, tek je Dule Vujosevic dao sansu Bogdanu Bogdanovicu, godinu dana pre toga Vladu Jovanovica su napadali zasto ne pusta Bogdana u igru uopste, on je rekao nesto u fazonu kako da pustim Bogdana kad ne moze da izdrzi duel protiv Pere Bozica na treningu, u prevodu kao trener nije prepoznao sta ima u ekipi, i uhvatili ga stariji mangupi na foru, to isto nije prepoznao i Sale. Ko zna sta je bilo na treninzima.

Ja ne navijam ni za jedan klub, pa cete videti kako kritikujem sto nije poveden makar Simanic umesto Bircevica, i kako kritikujem onda Jovanovica sto nije igrao Bogdana...
Korisnikov avatar
By alonzo86
MILOS OBILIC napisao: Sre Sep 11, 2019 3:51 pm Imamo i Smailagica na 4 za budućnost

Imamo, buducnost sa Jokicem i Smailagicem na 4 i 5 i Bogdanom i Milutinovim je veoma svetla. Samo namoliti ih da igraju. Stvarno mislim da je Kokoskov pravi covek za to, malo se bojim Sase Obradovica, jer on ono napet tip, i prosle godine je valjda bese osamario ili cusnuo igraca pa su ga isterali... Milojevic ne bi bio los izbor jer poznaje Jokica u dusu, i znao bi da napravi igru oko Jokica i Jokic verujem bi se rado odazivao njemu, ali to bi onda bila Miskova reprezentacija, a to stvarno ne zelimo.
Korisnikov avatar
By Pavac
E da na Miloja sam zaboravio mada on me je zauvek razocarao kad je odbio Partizan 50 puta

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Jebaceno Amere

Nadao sam se nakon naseg ispadanja zlatu Amera da mi lakse bude al ne vredi

Ogromna sansa ispustena
Korisnikov avatar
By djokonda
alonzo86 napisao: Sre Sep 11, 2019 4:03 pm
MILOS OBILIC napisao: Sre Sep 11, 2019 3:51 pm Imamo i Smailagica na 4 za budućnost

Imamo, buducnost sa Jokicem i Smailagicem na 4 i 5 i Bogdanom i Milutinovim je veoma svetla. Samo namoliti ih da igraju. Stvarno mislim da je Kokoskov pravi covek za to, malo se bojim Sase Obradovica, jer on ono napet tip, i prosle godine je valjda bese osamario ili cusnuo igraca pa su ga isterali... Milojevic ne bi bio los izbor jer poznaje Jokica u dusu, i znao bi da napravi igru oko Jokica i Jokic verujem bi se rado odazivao njemu, ali to bi onda bila Miskova reprezentacija, a to stvarno ne zelimo.
Uf, mnogo je lud Saša Obradović...plašim se da to ne bi nikako funkcionisalo na reprezentativnom nivou. Kokoškov, pa par praznih mesta, pa...jbg.
Korisnikov avatar
By djokonda
Sada je na savezu da pokaže koliko je sposoban.

Treba da obezbede domaćinstvo kvalifikacionog turnira i da nateraju Kokoškova da preuzme reprezentaciju.
Korisnikov avatar
By milanezija
Nema to veze sa savezom. Drzava ce morati da istrese 2.5 miliona a s obzirom da idu izbori bice para
Korisnikov avatar
By MileBL
To je bacanje para, protivnici ce biti nize rangirane reprezentacije, moze se na gostujucem ternu obezbediti OI
Korisnikov avatar
By Pavac
Dobro ako niste za Obradovica, ali Kokoskov, pa par praznih mesta pa ko? Radonjic? Miloje? Muta? Klipa? Kesar?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 787
  • 788
  • 789
  • 790
  • 791
  • 815
Fudbal

Ma nemoguce da je zvezda losa, ipak nju vodi najbo[…]

Svaštara

Nijedan.. Svako piše iz svog interesa, ja u[…]