Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Lika
Danas se igralo pod velikim kamuflaznim satorom, skrivanje sve u 16 od strane Saleta.
Sta se igraca tice, Guduricu montirati zarac na loptu, ostali ocekivano.
By gramada
milanezija napisao: Pet Avg 23, 2019 3:33 pm Jesi ti gledao prethodnih 6 meceva?
Jesam, nija bas nista al mi se nesto posebno ne dopada, previse eksperimenata kad cemo se uigrati ko ljudi mislim na prave pozicija za Jokica i Bjelicu. Ostavi ove utakmice pricamo sa Litvanijom i Grckom bilo je dobro al na momente o tome pricam...
Korisnikov avatar
By alonzo86
Mislim, igranje sa Bjelicom na 3 u situaciji kad nemamo krstenog igraca na 4 osim njega je po meni ludo. Okej, dva centra i to... I Spanija je igrala sa oba Gasola , ili sa Ibakom i jednim gasolom u igri i to, takva nam je struktura tima, sta da se radi...

I momci, jel sam paranoican ili mi se cinilo da je Belineli dva puta namerno prljavo "ulazio" Bogdanovicu u nogu, kao da je imao nameru da ga povredi, jednom na samom pocetku, i posle jos jednom ? To na pocetku kad sam video, rekoh "gotovo je, ode koleno"...
Korisnikov avatar
By Duka85
Nismo ih nakantali 20 pa svi sa nekom zebnjom kuckaju.
Ne treba se sekirati, cenim da ce 4.9 biti sve ok - 15ak razlike.
Dobro je sto smo imali par ovih neizvesnih zavrsnica koje smo dobijali- obe Litvanije, Grcka i sada Italija... tako se stice odredjena rutina, sigurnost i osecaj da mozes u svim situacijama.
U ovoj tekmi smo na 7:23 do kraja imali +16 i onda rucna... u petorci 2 pleja Bogi na 3 i on prenosi loptu, urucenje se ceka do 5 sek do kraja, bez bloka sve 1 na 1 i masili smo otvoerne suteve.

Sudjenje katastrofalno.
Korisnikov avatar
By Valderama
Duka85 napisao: Pet Avg 23, 2019 9:15 pm Nismo ih nakantali 20 pa svi sa nekom zebnjom kuckaju.
Ne treba se sekirati, cenim da ce 4.9 biti sve ok - 15ak razlike.
Dobro je sto smo imali par ovih neizvesnih zavrsnica koje smo dobijali- obe Litvanije, Grcka i sada Italija... tako se stice odredjena rutina, sigurnost i osecaj da mozes u svim situacijama.
U ovoj tekmi smo na 7:23 do kraja imali +16 i onda rucna... u petorci 2 pleja Bogi na 3 i on prenosi loptu, urucenje se ceka do 5 sek do kraja, bez bloka sve 1 na 1 i masili smo otvoerne suteve.

Sudjenje katastrofalno.
+1
Korisnikov avatar
By Valderama
Da li se previše nadam ako očekujem od RTS-a tri direktna prenosa dnevno kao i specijalizovanu košarkašku emisiju na kraju svakog dana u kojoj bi se analizirale utakmice i sve aktuelnosti vezane za SP? :happy-smileyinthebox:
  • 1
  • 743
  • 744
  • 745
  • 746
  • 747
  • 812
Reprezentacija Srbije

,,mozda je moja krivica" Ovo je samo pocetak.[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Aleksandar Trifunović doživeo moždani udar. http[…]

Fudbal