Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ocigledan primer da sud ne radi kako treba

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Cerski mars ako ideja da se seta i pokloni palima za slobodu Srbije i Pocerine je zaista odlicna i iz godine u godinu ima sve vise ljudi koji dolaze...
Nazalost ljudi koji organizuju ne rade to iz patriotskih razloga vec radi promovisanja sebe u politicke svrhe, a jedan od glavnih organizatora je sa ranijih marseva imao i licnu finansijsku dobit.
Korisnikov avatar
By Valderama
Predložite mi dva-tri najbolja vestern filma? Nisam ranije gotivio taj žanr, sad me je spopala neka želja da se bliže upoznam sa tom filmskom tematikom.
Korisnikov avatar
By djokonda
koji tip vesterna te zanima?

Ako hoćeš klasiku (čitaj: Džon Vejn) onda gledaj obavezno Tragače (The Searchers) i Čovek koji je ubio Liberti Valansa. Dobri su i Poštanska kočija, Rio Bravo, Red River, 7 veličanstvenih, Tačno u podne, Vera Kruz...

Kasne 60-te i 70-te (meni omiljeni period): Divlja horda (The Wild Bunch), Bač Kasidi i Sandens Kid, Bilo jednom na divljem zapadu, Mekejb i Mrs. Miler, Plavi vojnik, Pet Geriti i Bili Kid, Profesionalci (the Professionals), Razbojnik Džosi Vels, Mali veliki čovek...Plus tu ti spadaju i Leonovi špageti vesterni...Dobar, loš, zao, Za šaku dolara, Za dolar više...

Noviji (80-te i nadalje): preporuka su Unforgiven, Ubistvo Džesija Džejmsa od strane kukavice Roberta Forda (sa Bred Pitom...možda i najbolja njegova uloga), a dobri su i Tumbstoun, Open Range, The Proposition (australijski ali vrhunski), Ples s vukovima...pa i Hell or Hight Water, iako se radnja odvija u sadašnje vreme, žanrovski je vestern...samo što su umesto konja pick up-ovi i umesto vinčesterki su m16.

Ja bih mnogo voleo da sam na tvom mestu...da nisam gledao sve ove filmove i da mogu sada prvi put da ih gledam.
Korisnikov avatar
By MookieBlaylock
Dodao bih još Shane, 3.10 to Yuma (obje verzije), True Grit i No Country for Old Men.
Plus solidna serija Deadwood.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
U Sapcu samo lose vesti, momak od 20 godina ubio brata od 24 godine u porodici nekog slikara...
A u subotu uvece radnik na popravci lifta pao i poginuo sa 4 sprata. Cerka mu radi u Max betu na autobuskoj stanici... Strasno.
Korisnikov avatar
By milanezija
S obzirom da gledas Pink, mozda se bolje presaltaj na to, manje je tmurno
  • 1
  • 3372
  • 3373
  • 3374
  • 3375
  • 3376
  • 3389
Reprezentacija Srbije

,,mozda je moja krivica" Ovo je samo pocetak.[…]