Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao: Ned Avg 18, 2019 1:39 pm Sada cekam zexa da te iznapusava :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Nije pravi Srbin i patriota.. Njegovi preci Albaniju presli,njega dve operacije zezaju.. :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ajde da ne spominjemo albaniju, ali isli na cer pod punom ratnom opremom, a on kuka na koleno
Tada ga niko ne bi pitao

Valderama, verujem da ne bi bilo lako, jeste da ja trcim i vozim bajs, setam dosta, ali nije lako 35km u cugu da se predje bez obzira sto imas te kratke pauze. Videcu ako uspem da odem sledece godine na cerski mars.

Ako ti tesko, uvek se tesis time kako su junaci tada presli u kakvoj obuci naspram današnje recimo.

Jedan decko iz Kragujevca otisao skoro biciklom put norveske, vozio po alpima u italiji sa 30kg tereta na bajku, uspone od 25km na nadmorskoj preko 2000m, a ja juce otisao u sabantu gde je 2km uzbrdo sa 12% konstanto, pa mi nesto bude tesko, krene na ledja da udara i na noge, a onda se pitam kako je njemu muceniku bilo da tih 25km, vozi 6-7 sati

Korisnikov avatar
By The Answer
Gledao SAT, gradimo silne neke autoputeve, te ka Bosni, te ka CG, te KŠ-ČA, te ovamo te onamo, uglavnom da zanemarimo činjenicu da verovatno nikada neću koristiti nijedan od njih ono što mi je katastrofa je što jedan grade Turci, drugi Kinezi, treći ovi i oni. Srbi pre pola veka rukama i lopatama gradili auto-put sad u XXI veku izgleda nije ostao niko sposoban nego sv stranci rade.
Korisnikov avatar
By Zex88
Kad gledam kojim tempom rade nasi,a kojim Kinezi,dodje mi da im dam sve.. Stalno nesto zabusavamo..

Autoputevi su stvarno pod moranje.. Nekako mi najmocniji deluje ovaj kroz CG koji se radi,samo sto je to jedna mala deonica.. Do punog autoputa Beograd-Bar ima da se nacekamo samo tako..

Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Ned Avg 18, 2019 3:58 pm E baš taj auto-put sigurno nikada neću koristiti :lol:
zarekao si se da nećeš više u CG na more? :D
Korisnikov avatar
By The Answer
Valderama napisao: Ned Avg 18, 2019 4:03 pm
The Answer napisao: Ned Avg 18, 2019 3:58 pm E baš taj auto-put sigurno nikada neću koristiti :lol:
zarekao si se da nećeš više u CG na more? :D
Nije to nikakva zakletva ili politički stav ili nešto slično, to je jednostavno zdrav razum, idem tamo gde je bolje, da li se to zove Grčka, Španija ili nešto treće to je nebitno.

Išao sam kao klinac tj vodili su me roditelji 7 puta (do četvrtog osnovne) i ja bio sa društvom 3 puta (u srednjoj) od Bečića do Herceg Novog, ali poslednjih 13 godina nisam i sada kada idem u svojoj režiji nemam nameru.
Korisnikov avatar
By Valderama
Preporučujem knjigu koja se nedavno pojavila u prodaji, reč je o dnevniku Vladete Jerotića pod nazivom "Dnevnik 1938-1945".

Dakle, njegove svakodnevne beleške od 13 do 21 godine. Odlična je!

Slika
Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto da se ide u cg, kada moze u grcku gde je lepse. Evo jedna devojka ide sa sestrom u budvu, obe daju po 500e, alo sestro? Za koliko manje novca odes u grcku, budu i ljubazniji prema tebi nego ovi u crnoj gori koje mrzi i da rade taj posao.

Korisnikov avatar
By Pavac
Keva danas dosla iz turske odusevljena, ide tamo 7 put zaredom.. jednom isla u grcku i rekla nikad vise, kaze neljubazni, bezobrazni a pritom i skupo.. ni ja nisam ljubitelj grcke

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 3370
  • 3371
  • 3372
  • 3373
  • 3374
  • 3389
Reprezentacija Srbije

,,mozda je moja krivica" Ovo je samo pocetak.[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Aleksandar Trifunović doživeo moždani udar. http[…]