Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Koliko imate kruznih tokova u Kragujevcu?
Sad sam brojao, u Mitrovici ima 9.. prave jos jedan na autoputu
Slazem se da ne znaju da se snadju u kruznom, pogotovo tu dominiraju Ruma Indjija Pazova i ostale sremacke selendre kad dodju ovde a kruzni videli nisu i svi imaju isti fazon, udju u kruzni i stanu, ako vide da ih pustas onda se zalete i nastave a ako nemaju pravo prolaza opet su se snasli jer ipak su te pustili i zastali

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Bukvalno sam isto pomislio za Slaviju i Malu Vagu. Haos u najavi. Da, da logično je kod Zvezde, nego sam ja mislio u suprotnom smeru... dal kod hale levo ka bolnici pa kod studentskog levo ka Velikom parku... tu će onda biti haos kad se bude skretalo levo kod studentskog, i sad je a zamisli tek tad. Opet svaka druga opcija je haos u centru. Možda već kod Metroa slati na Aerodrom pored Elektrošumadije? Živ nisam.

Nije Kragujevac plodno tlo za kružne tokove, naročito gde nije ravno, možda bi jedino bilo dobro da stave jedan tamo u Vojvode Putnika, ispod semafora kod medicinske.
Korisnikov avatar
By Gaja
Ja koliko znam ako udjes u prvu traku onda izadjes na prvi izlaz itd, poslednja traka mozes da ubijes ceo krug. U praksi to nikad nisam primenio :D Cekam da se umuljam kad ima prostora i to je to.
The Answer napisao: Čet Avg 15, 2019 8:46 am
Nije Kragujevac plodno tlo za kružne tokove, naročito gde nije ravno, možda bi jedino bilo dobro da stave jedan tamo u Vojvode Putnika, ispod semafora kod medicinske.
Uf, tu moze bas da bude zajebano da se prikljucis kad guzva.
Korisnikov avatar
By The Answer
Kad hoćeš iz Vojvode Putnika da skreneš levo na toj raskrsnici... prvo se prekrstiš 3 puta pa dozivaš Boga i sve svece :D Jedino noću nije zajebano.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer

Semafor kod studentskog za skretanje levo sto kažeš je haos, tu ce biti kolone ogromne onda. Meni je logicnije kod metroa slati na aerodrom,da se malo rastereti grad.
Ne mozes tu kruzni,imas dve raskrsnice jedna blizu druge i ne bi moglo ako je jedna kružni a druga nije, napraviće se kolona.
Ja bi stavio komotno kruzni tok kod rode, kod hale jezero, kod mene odnosno raskrsnica kod pijace.

Gaja

Jeste logicno to ali nema zakona za to. Ovo sto sam pisao, tako je pandur rekao.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sta znaci ovo nagradi sa Kin-om nekog forumasa kada ulazis preko tapatalka na forum?

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Dobijas TV od tapatalk-a kad sakupis odredjeni broj
  • 1
  • 3367
  • 3368
  • 3369
  • 3370
  • 3371
  • 3421
ABA fantasy