Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne znam da li mozemo nekoga da dovedemo izmedju ova dva kola,pretanki smo,nedostaje nam igraca za rotaciju samo tako..
Korisnikov avatar
By Zex88

Englez i Srbin iz Engleske su bili i ovde :D
Korisnikov avatar
By Peja
Au jbt nisam gledao goru penal seriju u životu..

Napravili smo ogroman uspeh što smo prošli, sad šta nam Bog da, možemo samo da dobijemo.
Korisnikov avatar
By Zex88

Sto ne moze niko, mozes ti !
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Dobro ispade na kraju.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Kad se setim kako je sve krenulo.. Bozovic odlazi,ostavlja rasulo zbog lenjosti.. Dolazi Milojevic i nasa prica krece..

Kvalifikacije za LE.. Izbacujemo Valetu sa Malte, idemo u Kazahstan i izbavujemo Irtis.. Dolazi nam Sparta iz Praga i vecina je vec pomirena sa ispadanjem.. Dve pobede i sansa da se plasira najzad posle 10 godine u grupe.. U Krasnodaru nas domacin samara,pukom srecom dolazimo do poraza 3-2.. U Beogradu,jedna od najboljih Zvezdinih utakmica,ludilo Kange,da nije sudija izmislio penal,jedan rutinski prolaz bi bio..

Grupa LE,Arsenal,BATE,Keln.. Dobijamo dva puta Keln,Bate nam se dva puta izvlaci sa lopate,pogotovo u Borisovu.. Iz dvomeca sa Arsenalom bod u Londonu,a trebalo je minimum 3.. Sta smo sve promasili,pogotovo Boaci..

Prvo prolece posle xy godina.. Nailazimo na CSKA, Pesic u Moskvi masi prolaz u 16 najboljih u 90 minutu..

Uzima se sigurno titula,svi ocekujemo puno od kvalifikacija za LS..

Izbacuje se uz losu igru Spartaks.. Onda lagano Suduva.. Pomeranja u zrebu nam donose Spartak iz Trnave.. Posle 1-1 u Beogradu i rano primljenog gola, okrecemo posle produzetaka.. Jos jedna LE je tu..Medjutim..
Dolazi nam Salcburg,igramo bez publike,cekalica 90 min,gde smo imali dve sanse da steknemo bilo kakvu prednost..
Tamo nas ljudi razvaljuj od fudbala 85 min,ali onih 5 nasih su bili magicni.. DEGENEK 2-2!!!

Idemo u grupe,a tamo Liverpul,PSZ i Napoli.. Nadao sam se da mozemo makar do boda u 6 meceva.. Taj bod je ostvaren u prvom kolu,a u 4 je geknut i kasniji prvak Evrope,Liverpul.. Mocni Mica Pavkov.. Na strani smo se uglavnom lose provodili..

Uzeta jos jedna titula.. Ponovo kvalifikacije.. Lose odradjen prelazni rok,Gardisti se stavili iznad kluba, Terzic i ekipa pokrali pare.. Izbacujemo uz losu igru Suduvu,odlican mec protiv Helsinkija u Beogradu,katastrofa u revansu.. Protiv Kopenhagena takticki perfektan mec,ali sudija.. Odlicno poceli i u Danskoj,poveli i onda se povukli,primili glup gol,dobili crveni.. Dogegali se do penala.. A tamo,ona cuvena dzaba siroka ramena.. Medjutim Borjan je branio kao lud.. I jos jedna jesen u Evropi.. Da li u LE ili LS nije mi ni toliko bitno,koliko je bitno da smo vec tri sezone tu..

Mec sa Jangerima se biti 37 i 38 u ove tri godine.. A bice ih jos..
Korisnikov avatar
By The Answer
3 grupe u 3 godine, mi to nikad nismo imali. Neka bude 30 u 30!
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Jel 1 danas u Kragujevcu protiv Dinama iz Vranja?

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
a sve je počelo porazom od Voždovca i gubitkom titule nakon čega je Grof najuren. Odakle je Terza izbunario Milojevića?
  • 1
  • 1577
  • 1578
  • 1579
  • 1580
  • 1581
  • 1641

Gordon prvi put na klupu i odmah najbolji učinak s[…]

Reprezentacija Srbije

To maltene nisu iste igre.

Svaštara

Nisam :D ali pricao mi je deda da je to pre jeo i […]