Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88

Hahahha.. Meni se sviđa njegov napredak.. Mislim da bi morao biti na pripremama sledeće leto..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL

Da, samo je pitanje kako ce se pokazati na visem nivou, evo kod Nenadica se vidi da cesto izgleda nezrelo, sinoc bezveze pravi faulove na igracima na polaganju, da bar pokusa blokirati nego tijelom napravi minimalan kontakt i sudije sviraju faul.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88

Dobro,Pot je imao sezonu i u Partizanu.. Podseca me na Jovica dosta,dobr fizikalije igra u svom ritmu..Gledam sad, 12,5,4 brojke ove godine.. Problem su mi najvise izgubljne lopte.. 3 po mecu..

Korisnikov avatar
By milanezija

Pot ni u Partizanu nije toliko loše izgledao, mogao je ostati prošle sezone za rotaciju neku. Ne znam kolika mu je plata samo bila, možda je tu fora bila

Korisnikov avatar
By Zex88

Moguce,Pot je skolovan igrac,bio u mladoj reprezentaciji.. Ocekujem ga umesto Pena u sastavu protiv Estonije i Izraela..

Korisnikov avatar
By Lepus

Prije šest godina sam za njega rekao da je sirmašna verzija Tepića. Za mene se ništa promijenilo nije, totalni odron od igrača.

A što se tiče statistike, okačiti je maču o rep, dovoljno je pogledati par utakmica FMP.

Naravno, ovo pričam u kontekstu njegovog igranja za Zvezdu. Zvezdu koja pretenduje da se vrati u EL.

Korisnikov avatar
By MileBL

Rebec odlazi u neki spanski klub
Koga bi voleli videti na njegovom mjestu Filipa ili Uskokovica?

Korisnikov avatar
By milanezija

Filip FMP-a videti nece vise

Ja se nadam samo da nece dovesti nekog drugog nego Uskokovic 25+ minuta. On je spreman za to

Korisnikov avatar
By MileBL

Pomalo sam navijao za Olimpiju, bice steta ako ispanu
FMP pokazao sta znaci borbenost

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Tenis