Stare teme
Korisnikov avatar
By milanezija
Prica je da su Zagorac i Tepic nasi, u stvari da je za Zagorca pitanje dana kad ce biti zvanicno

XX, Tepic
Vanja, Sani
Si, Zagorac, Pazin
Novica, Pecarski
XX, Gagic

Ocekujem mozda nekog 3.pleja za rotaciju, poput nesrecnog Ilije, a spominje se i Birca
Korisnikov avatar
By Drex
zaboravio sam da javljaju svi za Tepića... a ništa, to bi bila kap koja preliva čašu da batalim KKP
Korisnikov avatar
By Poska
milanezija napisao:Prica je da su Zagorac i Tepic nasi, u stvari da je za Zagorca pitanje dana kad ce biti zvanicno

XX, Tepic
Vanja, Sani
Si, Zagorac, Pazin
Novica, Pecarski
XX, Gagic

Ocekujem mozda nekog 3.pleja za rotaciju, poput nesrecnog Ilije, a spominje se i Birca
Загорац нема где, а и реално мени је ту упитно његово здравље. Велика мистерија...

На твој тим ту фале 3 играча. Плеј, комбо 1/2 и центар. Што се тиче центра, ту бих јурио Маринковића или Јанковића, не мора да буде странац, али не може да буде ни Луковић. Ова 2 нека странца мора добра да буду. Најбоље да Гос остане и да се тражи комбо који гледа кош само. :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Imali smo Milera pa nam valjao nije :D

S ove distance greska je otpustanje Milera a dovodjenje Vona, nista ovaj defanzivno nije doprineo ekipi. Jedino pristojna rola u finalu kupa cisto da ne bude stoprocentni zajeb

Ovo za Zagorca je sad idealno, navijaci nemaju velika ocekivanja od njrga kao pre 6 meseci, bice bekap Siju, kompatibilni su maksimalno, mogu cak i zajedno u petorku, veliki upgrade u odnosnu na Andrica pa makar bio u maksimalnom raspadu

A Tepa ce ako bog da biti bekap plej, on da je srece nikad ne bi odlazio iz KKP-a od povratka 2014. Al to je vec druga prica
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ma briga me sto je dobar covek i ostalo, gotivim ja njega, ali nije to sto nam treba

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By djokonda
djordjino94 napisao:Partizan je, po odlasku Duleta, na zalost jako lutao sa izborom trenera, sto se odrazilo na ucinak ekipe i individualni kvalitet svakog od igraca. Mozda se to najvise osetilo na Vanji. Veoma cenim i postujem njegovu zelju da ostane i dokaze se. Bice stariji i iskusniji za jednu godinu, imao je on i ove sezone jako dobrih partija. Nadam se kontinuitetu njegovih igara.
Samo da prestane da puši one elektronske cigarete...kad god sam ga video u aviatoru kod pionira nije ih vadio iz usta.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Tresu mu se ruke, pa da se smiri, zbog boljeg procenta suta

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
  • 1
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
Iz navijackog ugla

Imaju hrvati smisla za humor [emoji38] Vidim da su[…]