Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By surda
Zna li ko kakva je situacija sa Gacicevim zdravljem?
Znam da je dugo bio povrijedjen i da ga nema ni na jednom spisku u15.

I da, zna li iko ista o Jovicu i za koju bi repku mogao igrati?
Vidim da ga vise ni ne stavljaju na spiskove u15 iako bi trebalo da je zdrav.

Sto se tice Spanaca oni nema sanse da puste ikoga i u narednim godina u ovom periodu zbog kupa kralja sredinom februara.
By Bojdo
Ипак турнир почиње раније него што сам написао.

Наши играју сутра са Литванијом у 15:00 по нашем времену.

Ово је линк

By Bojdo
Ђурисић се још није опоравио од болести тако да је отпао, а не иде ни Боровићанин у Турску.

То су озбиљни ударци, дакле играмо без најбоег проспекта Ђуришића, Боровићанина, Стошића и Матовића.
Korisnikov avatar
By Lepus
Uhvatih malo završnicu utkamice između CZ i Partizana na kvalifikacionom turniru EL za juniore. Ono što su seniori nekidan izgubili nije ništa naspram ovog šta su ovi danas uspjeli, i to sve sa retardiranim Klipom na čelu ekipe.

Ako je neko gledao neka napiše koju, ima li tu igrača zanimljivih za seniore. Koliko sam vidio, u Zvezdi nema.

I da, čini mi se da Milivoje Lazić vodi Partizan.
By forfang
Lepus napisao:Uhvatih malo završnicu utkamice između CZ i Partizana na kvalifikacionom turniru EL za juniore. Ono što su seniori nekidan izgubili nije ništa naspram ovog šta su ovi danas uspjeli, i to sve sa retardiranim Klipom na čelu ekipe.

Ako je neko gledao neka napiše koju, ima li tu igrača zanimljivih za seniore. Koliko sam vidio, u Zvezdi nema.

I da, čini mi se da Milivoje Lazić vodi Partizan.
U Zvezdi nema zanimljivih igraca za seniore, to je tacno. Manojlovic mekan i spor, Brankovic krupan, ali bez sanse za ozbiljniju seniorsku karijeru. Partizan ima Todorovica, koji je odlican suter, ali jos mora da radi na ulazu i dobijanju snage. Radovanovic ima neizmeran talenat, ali iskrivljeni stav i cudno trcanje, kao i cudna mehanika sto se mora ispravljati. Stefanovic je odlican suter, ali u odbrani igrac manje. Tarlac nije igrao jer se sinoc povredio, ali je defanzivno najjaci prospekt svoje generacije, telo kao Kavaj, sut i donosenje odluka slabija strana njegove igre.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

• 1
  • 323
  • 324
  • 325
  • 326
  • 327
NBA

Bogdan da ćebuje Voltona, pa da krene od Hila, Fok[…]

Svaštara

Bas to, sve bi dali za lajk. Toliko dobrih slika i[…]

KK Partizan 2020/2021