Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By dovlimir
Heisenberg napisao:

Ja ne znam da li se mi mozda i previse lozimo ali Mario Nakic, Aleksej Pokusevski i Balsa Koprivica deluju kao top prospekti, bas sam se pitao sta je sa ovim potonjim i onda naletim na ovaj klip https://www.youtube.com/watch?v=gMZ4JxAXUyU

Stvarno je veliki broj talentovane dece, Pecarski, Petrusev, Dalibor Ilic, Pazin itd, svidja mi se sto u najavi imamo fizicki potencijalno bas mocne igrace.

Mada hajp nikome nista dobro nije doneo nego ajde da sacekamo jos koju godinu, ja sam recimo bio toliko impresioniran komisjkim triom Hezonja-Saric-Bender da sam mislio da ce napokon poceti da uzimaju medalje, ali avaj, valjda ce nas Mario biti pravi :)

је ли могуће да овај Копровица има 217 цм? каква експлозивност као Веселог да гледам. мени су сви ти наши центри са том висином асоцијација на Косту Перовића :D

Korisnikov avatar
By Heisenberg

Haha vala bas, on i Mile Ilic :) Koprivica ima sigurno 217cm, mozda jos koji cm izraste, ali ta ekspolzivnost i kretanje vrhunski, e sad ne znam kakva mu je igra na postu, za sut znam da ima meku ruku, valjalo bi da razvije tu igru spolja jer po klipu bi se reklo da je samo na obrucu ;)

By forfang
Valderama napisao:

Šta je sa Tristanom Vukčevićem, da li se konačno odlučio šta će i gde će?

Bio je skoro intervju gde je Rakocevic rekao da Tristan zeli da igra samo za Srbiju. Bilo je nekih papiroloskih problema, pa mozda nece zaigrati ove godine, ali sigurno hoce u buducnosti.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

By forfang
Valderama napisao:

Šta je sa Tristanom Vukčevićem, da li se konačno odlučio šta će i gde će?

Rekao je Tristan da želi da igra samo za Srbiju i to je najvažnije. Videćemo da li ćemo to moći da realizujemo brzo, ili tek kad bude napunio 21 godinu, ali to će da se dogodi – izjavio je Rakočević.

By forfang
Bojdo napisao:

Novi kratki video Tristana Vukcevića(2003), Realove nove velike nade. Mekana ručica, široka ramena, izrazito dugi ekstremiteti. Trenutno je 208 cm.

https://www.youtube.com/watch?v=L2ZXIUC ... e=youtu.be

Bice veliko pojačanje ako bude igrao na kadetskom.

Vec zamisljam Milijasevica kako baca duge pasove preko celog terena, koje lagano pospremaju Tristan i NikolaSlikaSlika

By Bojdo

Aleksandar Djordjevic? @CoachDjordjevic 2m2 minutes ago

ŠTA bude odlučio i KADA se bude odlučio, siguran sam da će mladi igrač Mario Nakić to javno i reći... ovako se samo navijački "prevode" naši familijarni, prijateljski odnosi i lepo Mariovo vaspitanje... na pogrešan način se svi zajedno borimo za njega u interesu srpske košarke...
...nadajući se da će jednog dana, između ostalog i zbog razumevanja i ljubaznosti svih nas i naše javnosti, Mario odlučiti da igra za našu reprezentaciju, mi čekamo i dalje...

Evo novog materijala od Djordjevica za sapunicu u vezi Nakića 4 Dakle, jos nije definitvno prelomio. 4

• 1
  • 311
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 326
Reprezentacija Srbije

,,mozda je moja krivica" Ovo je samo pocetak.[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Aleksandar Trifunović doživeo moždani udar. http[…]

Fudbal