Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By forfang
milanezija napisao:

Kad pomenu Radovanovica, da ne znas sta je sa KKP i njim? Secam se price da je gotovo i od tada nista

On je vec registrovan kao igrac Partizana, ne znam samo dali je igrao kadetsku ligu ove godine. Sledece godine ce svakako bito nosilac kadetskog tima.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Valderama

Šta je sa Nakićem? Doveo je mladi tim Reala do titule prvaka Evrope, može i da debituje za našu seniorsku reprezentaciju. Kom carstvu će se on privoleti? :whistle:

By forfang
Valderama napisao:

Šta je sa Nakićem? Doveo je mladi tim Reala do titule prvaka Evrope, može i da debituje za našu seniorsku reprezentaciju. Kom carstvu će se on privoleti? :whistle:

Nekada je 12 igrac reprezentacije na svetskom prvenstvu bio najbolji junior. Tu praksu treba provoditi i u danasnje vreme, pa da se ja pitam poveo bih Nakica kao 12og.

Korisnikov avatar
By Valderama
forfang napisao:
Valderama napisao:

Nekada je 12 igrac reprezentacije na svetskom prvenstvu bio najbolji junior. Tu praksu treba provoditi i u danasnje vreme, pa da se ja pitam poveo bih Nakica kao 12og.

+1

By Bojdo

Bitka je u toku

Izbornik Hrvatske o Nakiću: Želimo ga, pričao sam s Ivom, ali mislim da je ipak bliže Srbiji

Nazvali smo izbornika Veljka Mršića i pitali smo ga je li stupio u kontakt s obitelji Nakić te je li HKS poduzeo neke korake oko potencijalnog poziva mladom igraču Reala u hrvatsku reprezentaciju.

''Naravno. Prije tri dana sam pričao s Ivom i rekao mi je da ćemo se naći i razgovarati. Priznao mi je da Mario još nije ništa odlučio, ali da je ipak bliže igranju za Srbiju. Tamo se rodio, tamo mu je obitelj, prijatelji, za Hrvatsku ga vežu samo ljetovanja. U kontakt s njim stupili su Đorđević i Danilović i nagovaraju ga da se odluči za Srbiju. Rekao sam Stojku i Joki da se hitno moramo naći s momkom i napraviti sve što možemo da ipak odabere Hrvatsku'', kazao nam je Mršić.

By forfang
Bojdo napisao:

Bitka je u toku

Izbornik Hrvatske o Nakiću: Želimo ga, pričao sam s Ivom, ali mislim da je ipak bliže Srbiji

Nazvali smo izbornika Veljka Mršića i pitali smo ga je li stupio u kontakt s obitelji Nakić te je li HKS poduzeo neke korake oko potencijalnog poziva mladom igraču Reala u hrvatsku reprezentaciju.

''Naravno. Prije tri dana sam pričao s Ivom i rekao mi je da ćemo se naći i razgovarati. Priznao mi je da Mario još nije ništa odlučio, ali da je ipak bliže igranju za Srbiju. Tamo se rodio, tamo mu je obitelj, prijatelji, za Hrvatsku ga vežu samo ljetovanja. U kontakt s njim stupili su Đorđević i Danilović i nagovaraju ga da se odluči za Srbiju. Rekao sam Stojku i Joki da se hitno moramo naći s momkom i napraviti sve što možemo da ipak odabere Hrvatsku'', kazao nam je Mršić.

Cim ga je Djordjevic nagovarao, znaci da razmislja da ga uvrsti medju kandidatima za SP, ili bi bar to trebao.

Korisnikov avatar
By Zex88

Hm.. Skoro je Nakić objavio ovo..

Screenshot_20190520-203636.jpg
Screenshot_20190520-203636.jpg (56.88 KiB) Pogledano 509 puta

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Valderama napisao:
forfang napisao:
Valderama napisao:

+1

LoL

Glupost teska, treneri koji nesto znace u danasnjoj kosarci se zalazu da se na takmicenja vodi 14 igraca

Korisnikov avatar
By Heisenberg

Ja ne znam da li se mi mozda i previse lozimo ali Mario Nakic, Aleksej Pokusevski i Balsa Koprivica deluju kao top prospekti, bas sam se pitao sta je sa ovim potonjim i onda naletim na ovaj klip https://www.youtube.com/watch?v=gMZ4JxAXUyU

Stvarno je veliki broj talentovane dece, Pecarski, Petrusev, Dalibor Ilic, Pazin itd, svidja mi se sto u najavi imamo fizicki potencijalno bas mocne igrace.

Mada hajp nikome nista dobro nije doneo nego ajde da sacekamo jos koju godinu, ja sam recimo bio toliko impresioniran komisjkim triom Hezonja-Saric-Bender da sam mislio da ce napokon poceti da uzimaju medalje, ali avaj, valjda ce nas Mario biti pravi :)

• 1
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 314
  • 326
KK Partizan 2019/2020

Ne mogu reci da sam nesto detaljno ispratio Partiz[…]

ABA fantasy

Hvala Amiga [emoji3] Takođe.. Poslato sa SNE-LX1[…]

Fudbal