Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By djokonda

Nadam se da će U19 reprezentacija ovog leta biti kompletna, odnosno da će sledeća šestorka igrati: Uroš Trifunović, Zoran Paunović, Dalibor Ilić, Alen Smailagić, Marko Pecarski i Filip Petrušev. Ne znam koliko je verovatno da Ilić igra zbog NBA drafta, mada svetska prvenstva su dobra prilika za promociju igrača, za razliku od evropskih. Nadam se da će Ilić do 10. juna povući prijavu za draft i da će igrati svetsko.

Vidim da je Balša Koprivica na spisku za U20...nije to loše zbog gužve u U19 gde Petrušev i Pecarski sigurno imaju prednost...naravno pod uslovom da Balša i zaigra na U20. U20 bi bila takođe zanimljiva za gledanja ukoliko bi se svi odazvali, ali pretpostavljam da nisu velike šanse za to. Petorka Uskoković, Momirov, Marjanović, Mišković i Koprivica nekako deluje kompaktno.

By forfang

Forum
MenuForum Navigation
Search ...
Forum breadcrumbs - You are here:ForumBasketball forum: Mladje kategorijeTakmicenja mladjih kategorija
Takmicenja mladjih kategorija
« First 54 55 56Reply
Bojdo

1. May 2019., 04:42Quote
    Quote from Bojdo on 18. May 2019., 01:03
    Uradio sam dvije utakmice mladjeg pionira Miroslava Bogdanovica(2006)iz KK Sombor. Ozbiljno talentovan klinac, kako čujem sa dobrom genetikom.
    Nije samo prezime koje podsjeca na Bogdana Bogdanovica, vec i njegova igra (naravno, shvatiti uslovno, ipak je jos klinac). Prednje i zadnja promjena za prste polizati i jako podsjecaju na Bogdana!

https://www.youtube.com/watch?v=H8z7Vvy ... e=youtu.be

Ovaj moj novi ljubimac, proglasen za MVP-a na Turniru Regiona za 2006 geenraciju. Vojvodina je valjda ostvarila svih 5 pobjeda.

Click for thumbs down.0Click for thumbs up.0Click to report post. · #551
Ivan

1. May 2019., 12:09Quote
    Quote from Ivan on 26. February 2019., 17:25
    KK Crvena Zvezda nije želela da prisustvuje dodeli medalja na kupu u Nišu...

Reprezentacija Hrvatske je sišla sa postolja 1995 na Evropskom Prvenstvu i od tada nisu osvojili ni jednu medalju...

Da li Zvezdu počinje da bije maler kao Hrvate ?! Za početak juniorska ekipa...

Da malo rezimiramo...

Mladje kategorije KK Crvena Zvezda... Sta su ove godine osvojili...

Pioniri KK Crvena Zvezda ?! - Ništa...

Kadeti KK Crvena Zvezda ?! - Drugo mesto...

Juniori KK Crvena Zvezda ?! - Prvo mesto RJLS , ANGT - Ništa...

Ne računam neke nižerazredne turnire...

Click for thumbs down.0Click for thumbs up.0Click to report post. · #552
The Big Dipper

1. May 2019., 12:27EditQuote
    Marija Nakića sam posle meča pitao da li je odlučio za koju će reprezentaciju igrati, Srbiju ili Hrvatsku, ali sam dobio neočekivan odgovor:

– Ne mogu da odgovorim na to pitanje, zabranili su mi iz kluba…

Na moje insistiranje da li je on u sebi doneo odluku, odgovorio mi je:

– Da, odlučio sam, objaviću kad dođe vreme.

Ovo sam nasao malopre. Intervju je radio Vladimir Stankovic za kosmagazin.

By forfang
milanezija napisao:

To bi verovatno znacilo da nece za Spance? Cim mu ne daju iz kluba da objavi

Cim Stankovic spominje samo Srb i Hrv kao opcije, onda su verovatno otpali Spanci. Bas mi je drago zbog janicarskog i otimackog pristupa istih.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

By forfang

Postoje argumenti i za Hr( poreklo i oceva zemlja) i za Srb( rodjen i ziveo u Bg plus majka). Svakako da je bolje za njega da odabere Srbiju, jer ce u tom slucaju biti igac reprezentacije koja je relevantna u svetskim okvirima. Osovina Nakic, Pokusevski, Petrusev, Trifunovic, Smailagic, Radovanovic, Vukcevic, Milijasevic itd( zamislite da svi ostvare bar 70% potencijala-strasan tim).

• 1
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 325
Fudbal

Mi smo bas dodjosi.. jedna baba iz Zadra, deda iz […]

Reprezentacija Srbije

Ne moze polako. Paniku i pljuvacinu odmah, udri do[…]

Putopisi