Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By forfang

Posle jucerasnje pobede protiv Hrvatske, danas jos jedna pobeda. Srbija-Turska 75:74( Belic 23pts, Popovic 16, Milijasevic 11). Hladne glave u "clutch time", to se ceni.

By forfang

Bronek Wawrzynczuk o Tristanu Vukcevicu:

Besides physical specimens: John Eli Ndiaye and Konstantin Kostadinov, Tristan Vukcevic is the purest bball talent in Real Madrid U16. Great size and length combined with fluidity & very projectable frame. Big palms and super soft touch. Needs more toughness. Mid term prospect.

Korisnikov avatar
By Heisenberg

Tristan Vukcevic

https://www.youtube.com/watch?v=Nnb_4kU ... e=youtu.be

Fizicki je iznad svoje generacije, cini mi se da ga je visina malo usporila al interesantan prospekt.

edit>
Evo malo i Balse Koprivice, ima par njegovih zakucavanja posebno mi se svidja ono na 9om minutu snimka, dobro se krece, bice on sto bi ameri rekli pravi rim protektor :D

https://www.youtube.com/watch?v=JaIK3hoKAcE

Korisnikov avatar
By Lepus

Na ABA sajtu stoji 203cm.

Elem, on je 29.12.2001. rodjen. Kontam da ce se jos bar malo izvuci. Sto se tice pozicije, cetvorka. Mada, ove godine ga nisam gledao nikako, cini mi se da igra negdje i seniorsku ligu.

By Bojdo

To je stara visina, mislim da je zadnje mjerenje 204 bez patika. Recimo Šaric je bez patika visok 205-206cm, stim sto Popovic ima daleko veci raspon ruku i atletski je potentniji, što su dodatna dva faktor koja imaju uticaja na odabir pozicije.

By forfang

U finalu Minikupa za pionire Zvezda-Partizan 73-72. Vodila je Zvezda početkom treće četvrtine i 22 razlike, ali se zahvaljujući Milijaševiću Partizan opasno približio na samom kraju. Pogađao je Ilija iz teških pozicija, ali zadnji šut za pobedu nije uspeo da pogodi. Na kraju kod Partizana Milijašević 38 poena, Šarenac 13. Zvezdu je predvodio Pavlović sa 26 poena. Sjajan utisak na mene ostavio je Lazar Gačić(2005) iz Zvezde. Konacno jedan dugajlija u CZ koji je košarkaški građen, a ne kao većina rukometaša i bildera koji se forsiraju u mlađim generacijama.

• 1
  • 305
  • 306
  • 307
  • 308
  • 309
  • 325
Fudbal

Mi smo bas dodjosi.. jedna baba iz Zadra, deda iz […]

Reprezentacija Srbije

Ne moze polako. Paniku i pljuvacinu odmah, udri do[…]

Putopisi