Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By Edibledi

Igra kao odrastao čovek. :)

Edit: Gledao još nekoliko puta malog Nikolu. Ono je neverovatno šta radi sa 15 godina. Odma' u Partizan umesto Pagea.

By hadrijan

Pozdrav forumasima!

Evo mene opet sa vestima iz Vojvodine!

Koliko cujem, glavna vest u pionirskoj kosarci, oko koje se diglo podosta porasine ne samo u Vojvodini, jeste vrlo ozbiljna povreda Luke Radakovica (2004,190).
Da podsetim, Luka Radakovic, igrac Petrograda je namerno povredjen (visestruko udaran u butine kolenima usled prodora od strane igraca Proletera, sto su i lekari potvrdili) 7 novembra na utakmici Petrovgrad-Proleter.
Napominjem da je pre ove utakmice bilo odigrano 5 utakmica i da je mali Radakovic imao prosek od preko 30 poena.
Petrovgrad je do tada bio dominantan u pionirskoj ligi Vojvodine.

Decak je pre desetak dana operisan u Decijoj klinici u Novom Sadu, imam informacije da su mu pokidani misici desne butine i ostecene arterije.
Decak je sada dobro, u skolu ne ide, krece se pomocu staka i ceka ga oporavak od nekoliko meseci.

Koliko pratim Vojvodjansku kosarku mali je uz Bogunovica i Suputa, igrac na koga treba posebno obratiti paznju.
Igra na poziciji pleja, bomba je plej, decak koji se igra i zna da misli. Naravno, ima i mana, ali ima vremena da ih ispravlja.
Siguran sam da ce, ukoliko se oporavi posle ovako teske povrede a verujem da hoce, pod uslovom da ozbiljno trenira, biti reprezentativan potencijal.

Njegov otac akcenat ipak stavlja na skolu, jer i tamo pokazuje izuzetne rezultate.

Ovo je vest o kojoj i dalje treba misliti i zapitati se da li smo uopste na dobrom putu, posebno kada je u pitanju klinacka kosarka?

Pozdrav svima!

Korisnikov avatar
By Lepus

Radovanovic odlicno izgleda. Iako je 1MLRS totalni krs, treba sa 15 godina ubaciti 30+ poena bilo kome, a kamoli seniorima. Ako sam dobro skontao, on je vec sada preko 2m, a ima super pokrete. Ovaj Euro step mu je odlican. Po snimku bi se reklo da nije bas neki izvodjac slobodnih bacanja.

Sto se tice ovog malenog, sve super dijeluje, ali mi se bas cini nizak, cak i za taj uzrast.

• 1
  • 299
  • 300
  • 301
  • 302
  • 303
  • 326
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]

Svaštara