Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By Karaburac
Jokic je 95'. Realno od 3 nase ekipe, Partizan ima najmanje talenata, a oni koji najvise obecavaju u Partizanu su igraci koji su ili premladi ili imaju neke druge probleme (tipa Magdevski).
Korisnikov avatar
By Karaburac
na kraju utakmice odnos u skokovima 61-33 za Megu. To je definitivno prelomilo utakmicu. Inace, ovo je izgleda najbolji mec Magdevskog do sada, a mi pukosmo.
Korisnikov avatar
By Lepus
Sve osim trijumfa Zvezdinih juniora bilo bi cudo. Da je kojim slucajem Partizan prosao u finale, izgubio bi 30 razlike, Ristic bi dominirao protiv centara Partizana. Ovako, Mega ima Jokica koji moze bar malo da mu parira.
Korisnikov avatar
By Karaburac
a ima i onog Veljkovica sto je isto dosta visok. Ocekujem pobedu Zvezde, ali me taj centarski duel najvise zanima kako ce da prodje.
By grobar sa kosova
Damien Inglis igra na silu i na snagu!nista posebno,a stil suta ima kao onaj Kosanovic sto je igrao za Okk Beograd pre 7-8 godina.
Korisnikov avatar
By Karaburac
Svidja mi se mali Jaramaz. Veoma brz, sjajna kontrola lopte, zanima me kako ce napredovati.
Jokic zna znanje pod kosem. Oni sutevi sa distance i poludistance moraju da se poprave. Ipak raduje sto ima slobodu da ih uzme. Fizicki mi deluje pufnasto, mora to da se popravlja vremenom.

Magdevski, sad mi je jasno zasto se toliko prica o njemu. Plej kome su ruke do zemlje. Lep ulaz, dobra kontrola lopte, fizicki dobar, vec dobre lateralne kretnje. Ogroman defanizvni potencijal na pleju pre svega, u napadu jos mora da se razvija.
Pusica probojan, ali nesto mi tu fali.
Sta li igra Babovic? Beka sutera? Tesko mi je da skontam, jer imamo jako nisku petorku. Deluje mi da on i Jugovic imaju meku ruku, ali su mi fizicki veoma sumnjivi.
Korisnikov avatar
By No4
Magdevski i Glisic su me odusevi na 2 utakmice koje sam gledao.Ima tu jos par dobris igraca, ali mislim da su ova dvojica buducnost.Magdevski ne igra vec 2 godine konstantno utakmice ali je pokazao deo potencijala koji poseduje.Steta sto KKPartizan 2 nece sledece godine igrati u KLS-u pa da isforsiramo Magdevskoj i Cehovskog.Magdevski me ulazima podsetio na Vujanica i Boa, brz ko cigra.Samo proleti kroz reket i postize koseve.Mislim da je malo forsirao, ali razumem da je zeljan takmicarske kosarke i dokazivanja.Steta sto sa ovom ekipo nije bio Milutinov, bili bi prvi, potpisujem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 325
Reprezentacija Srbije

Ljudi, a na kom kanalu je prenos ? Na RTS 1 Vucic […]

Fudbal

Jel ova baba što se premišljala bo[…]

Svaštara