Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By BBBbbb

Tu valjda ide snomak sake pa se gleda da li su i koliko zatvorene “growing gaps” koliko ja znam i za to kzu da je dost precizan u tim godinama, tipa masi u par cm.

By hadrijan

Pozdrav!

Zbilja ne znam koje metode su koristili.
Postoje ovde tri privatne klinike koje rade procene.

Nemam telefon od oca tog deteta, kada ga vidim pitacu ga.
Mene bas interesuje ova tema.
Interesuju me i prakticna iskustva u vezi sa maljavoscu.
Kao i prica sa Bogdanovicem. :)

Nekoliko roditelja od klinaca me pitalo za misljenje i ja stvarno nisam znao sta da kazem.
Ali, evo ovde, polako ucim od vas ljudi.

...

Korisnikov avatar
By BBBbbb

Pitaj da li je radio snimak sake, to bi ti bila skoro pa dovoljna informacija. To bi znacilo i da te klinike imaju i rendgen za snimanje.
Ne bih maljavosti pridavao previse paznje, to nije nuzno povezano. Znas samo da mu je krenuo pubertet i nista vise.

Ja ne rastem od 14. godine, a evo i u 30 jos sam polu cosav.

Danas u Novom Sadu, finale Demsar kupa Partizan - Vojvodin. Trener Partizana utrco u teren i udario dete iz KK Vojvodina !!! Pa STRASNO !!! OVO IMA SAMO U SRBIJI ! Alo pa da ga nije policija uhapsila i odvela LINCOVALI BI GA!

By hadrijan
belgrade@europe.com napisao:

Ako vas interesuje konacna visina, procene su takve da su odstupanja +/- 1CM. Mozete mi se obrtiti da pomognem bitno je da je dete hronoloskog uzrasta 11 godina MINIMUM i (6 meseci) IDEALNO !

Meni uopste nije jasno sta ste ovo napisali ?!

Pozdrav!

By malinaro

Sramotno marginalizovanje mlađih srpskih ugrača u nazovi dva srpska beogradska kluba na Super ABA kupu. Država plaća kompletnu stranu petorku Zvezde i tragično razvijanje Slovenaca i Bošnjaka na uštrub srpkih igrača u Partizanu. Da taj novac ulaže u terene,škole košarke i u mlađe kategorije klubova širom Srbije imali bismo sigurnu košarkašku budućnost. Ovako se ona polako sigurno gasi, a ovi klubovi svesno dugoročno seku granu na kojoj stoje.

By Bojdo

Slažem se sa MALINAROM.

Što se tiče incidenata u NS, evo sa drugog foruma:

"Vojvodina pregrubo igrala i kako je prednost rasla ( bilo i skoro 20 razlike) prvo su sa ociglednom namerom da povrede igraca startovali na Milijasevica ( trener otisao do zapisnickog stola i negodovao ), Sarencu ( trener povukao ekipu sa terena ali posle pritiska i obecanja da se vise nece tako nesto ponoviti vraca ekipu na teren) i konacno treceg brutalnog faula 30-tak sekundi pre kraja i 12 razlike za Partizan trener ulazi na teren i ostvaruje fizicki kontakt sa igracem koji je napravio faul ( gurnuo je dete, nije ga udario ).Tada nastaje haos i dobro je da je bilo dosta gostiju inace bi trener Partizana bio lincovan. Pojavljuje se i policija koja privodi trenera i odvodi ga. Sve ovo je potvrdjeno i od strane jednog domacina."

Korisnikov avatar
By Poska

Чекамо овог београд европа да се јави, ваљда он има још неки коментар.

By ikaluka

To je napisao jedan od roditalja igraca Partizana, treba sacekati kakvo je vidjenje i druge strane kako bi do nekle mogli da dodjemo do prave istine.

• 1
  • 295
  • 296
  • 297
  • 298
  • 299
  • 325

Ok. Sto se tiče novih promjena u KSS. Rakocevic j[…]

Reprezentacija Srbije

Još jedan fan fekt- Ameri nikad nisu uzeli[…]

Ostale reprezentacije

Grci su kao i mi kratki na bekovskim pozicijama, t[…]