Takmicenja mladjih kategorija

Teme o mladim igračima i reprezentacijama
ikaluka
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Pet Mar 03, 2017 11:18 am
    Windows 8.1 Chrome
Status: OffLine

Re: Takmicenja mladjih kategorija

Postod ikaluka » Pet Jun 01, 2018 7:41 am

Nemojmo sao po Danilovicu i Rakocevicu, cini mi se da je u Bodirogino vrme bilo najvece rasulo u savezu, tek njega nista nije intresovalo sem njegovih broila i kako da se ubaci u FIBU.O Tomasevicu svarno neznam sta da kazem, na trenutke deluje kao da nesto radi a onda razocara, dodje nesto u vezi CG i sve padne u vodu, izgleda da smo mi njihova prcija i razvojni centar a ovi iz saveza bar oni najbitniji njihova produzena ruka, bar tako deluje sa strane.

podgorica
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Pon Jul 20, 2015 4:18 pm
    Windows XP Chrome

Postod podgorica » Pet Jun 01, 2018 11:36 am

Moguce da ste za dosta toga u pravu. Ali za dio ste se opasno izlupetali, niko vama iz CG nije kriv do vas samih i vasih celnih ljudi i toga sto niko nema da se pobuni protiv svjesnog unistavanja i srozavanja i nacionalne lige i mladjih selekcija.

Ovo da ce se oduzet pasos je klasicna glupost, moj najbolji drug igra za rep Srbije, rodjen i citav zivot zivio u Pg, da stvar bude gora brat mu je politicki aktivan i to protiv vlasti i Mila, i naravno nije mu oduzeto drzavljanstvo nego ima i Cg i Srb.. Ime s razlogom necu navodit

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

ikaluka
    Windows 8.1 Chrome

Postod ikaluka » Pet Jun 01, 2018 3:10 pm

Moja rodjaka zivi u Petrovcu /15 godina udata dole/ trazila je CG drzavljanstvo, odbili su je trazeci da se odrekne Srpskog.Angazovala je advokata i covek joj je rastumacio zakon da CG jedino sa Srbijom u okruzenju nema/nije htela da sklopi/ sporazum o dvojnom drzavljanstvu, da u zakonu stoji da ce se svakome oduzeti CG drzavljanstvo ako uzme drzavljanstvo zemlje sa kojom CG nema sporazum o dvojnom drzavljanstvu osim u slucaju kada je to u interesu drzave Crne Gore. Tako da to nisu gluposti , mozda ti tvoj prijatelj ne govori istinu, mozda CG vlasti to ne znaju ili postoji neki interes za drzavu CG.Tako proveri pre nego sto pises da se i ti nebi nalupetao.Ovde mnogi ne znaju koliko dece iz CG koje zastupa jedan CG menadzer koji nema Srpsko drzavljanstvo ovde trenira, igra i razvija se na racun poreskih obveznika i drzave Srbije kojima drzava CG gleda kroz prste jer ima koristi.Cak je kod nekih otkriveno da imaju i nase lazne papire i sva ta deca nemaju pravo da igraju za reprezentaciju Srbije.Naprimer u Vizuri malte ne nema "domaceg" deteta apsolutna vecina su iz CG.Za divno cudo ja ne znam ni jedno dete da igra i razvija se u CG i njenim klubovima da je iz Srbije ili ima pravo da igra za Srbiju, to je nemoguca misija, tako nesto tesko da moze da se desi.
Poslednja izmena od ikaluka u Pet Jun 01, 2018 8:38 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

PASULJ PASULJ
Pridružio se: Pon Jan 02, 2017 11:01 pm
    Linux Chrome

Postod PASULJ PASULJ » Pet Jun 01, 2018 8:22 pm

Tolika količina mazohizma koju Srbija ima u odnosu sa CG nije viđena u istoriji međunarodnih odnosa.

forfang
Pridružio se: Pon Feb 01, 2016 7:59 pm
    Linux Chrome

Postod forfang » Sub Jun 02, 2018 12:21 pm

Spisak pozvanih igrača na završnim pripremama kadetske repke.

Stefan Todorović – Vizura
Luka Tarlać – Sava
Vuk Dobrašinović – Sava
Matija Svetozarević – Nibak
Ivan Pavićević – Zemun
Marko Andrić – Mega
Luka Paunović – Mega
Stefan Agoč – Mega
Mihailo Mušikić – Mega
Mateja Gorunović – Partizan
Lazar Stefanović – Partizan
Nikola Manojlović – Crvena zvezda
Nikola Dimitrijević – Crvena zvezda
Lazar Joksimović – Crvena zvezda
Dejan Pavlović – Igokea
Vojin Ivković – Kopar
Dino Bocevski – Italija
Saša Vujisić – Kanada

Dobro je sto su na spisku Bocevski, Pavlović i Vujisić. Loša vest-nema Radovanovića, Vukčevića i Popovića

ikaluka
    Windows 8.1 Chrome

Postod ikaluka » Sub Jun 02, 2018 1:11 pm

Radovanovic je mladji godinu dana i tesko da na ovom visem nivou moze fizicki da se nosi sa starijom generacijom.Vukcevic osim onog dolaska vise se nije pojavljivao na pripremama a mozda je to i zbog Grckih propisa da mladi igrac ako zaigra za neku drugu reprezentaciju ne moze vise da bude registrovan za klub niti da se takmici to jest igra za tim u takmicenjima koje organizuje njihov savez /kosarkasko drzavljanstvo/.Takav problem imamo kada je u pitanju Pokusevski.I Vukcevic je mladji godinu dana, ono sto sam video tesko bi on trenutno upao u dvanaest igraca, ima tu momak koji su isto veliki potencijal kao on ali su trenutno na daleko visem nivou od njega.Popovica ne mogu da se setim podsetite me.

forfang
Pridružio se: Pon Feb 01, 2016 7:59 pm
    Linux Chrome

Postod forfang » Sub Jun 02, 2018 3:44 pm

Radi se o Srđanu Popoviću(Mladost Zemun). Za Vukcevica sam pretpostavio da je to razlog. Radovanovović će verovatno biti tu sledeće godine.

ikaluka
    Windows 8.1 Chrome

Postod ikaluka » Sub Jun 02, 2018 6:13 pm

Sada se secam, levoruki klinac koji meni deluje kao da je malo ranije sazreo,ako nije povredjen cini mi se da je tu zackoljica oko procene koliko ce jos rasti i gde mu je plafon napretka,mada samo nagadjam , on se meni na onom EYBL turniru nicim nije izdvajao od drugih igraca na njegovoj poziciji.

Edibledi
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:46 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Leo

Postod Edibledi » Ned Jun 03, 2018 12:40 pm

Popović, to je verovatno onaj što je u 1/2 finalu dao Vizuri 54 poena.
“nad svom ovom grdnom mješavinom, opet umna sila toržestvuje” (Njegoš).

hadrijan
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Pridružio se: Sub Maj 27, 2017 3:04 pm
    Windows 8.1 Firefox

Postod hadrijan » Ned Jun 03, 2018 3:46 pm

Pozdrav forumasima!

Hajde da se malo vratim na turnir regiona kojisenedavno odigrao u Kragujevcu i Vojvodjansku kosarku.
Ima ovde u Vojvodini dosta klinaca, odlicnih klinaca.

Kao sto sam rekao, turnir regiona za 2004 godiste osvojila je Vojvodina i istakli su sledeci igraci:
Pre svih, MVP turnira, Vuk Bogunovic.
Tu je i Suput, kao i Vajagic iz Novog Sada.

Kazu da u Zrenjaninu ima dva klinca koji zavredjuju paznju, igraju za Petrovgrad.
To su Cubranovic i Radakovic.

Takodje je dobar bio i Radonjic iz Difensa.

Eto, da se malo okrenemo ka Vojvodjanskoj kosarci i perspektivi vezano za 2004 godiste.

Voleo bih da me neko dopuni i kaze svoje misljenje, ako ima informacija o ovoj deci (mozda nekog nisam spomenuo?).

PS
KK Petrovgrad iz Zrenjanina je uz Kris Kros iz Panceva dogurao do F8 za 2003godiste, sto je izuzetan uspeh za obe ekipe!

Povratak na “Mlađe kategorije”