Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By malinaro
Ovde je sve o turniru u Bg. Ima i video prenosi.

http://www.adidasngt.com/

Meni je svejedno,ali pored ovako stabilne Zvezde,teško će Partizan biti prvi.Mada sam skoro siguran da ako bude igrao finale, da će i on biti pozvan na finalni turnir,jer se igra u BG.

Turnir je u znaku zasad sjajnog Paunovića. Raduje igra Cerovine,neko je ovde ranije predviđao ovakav njegov razvoj. U

totalnoj senci u SAD , osim za Bojdu, imamo još jedan NBA potencijal. Uroš Plavšić. To tvrdi Dražen Zlovarić, trener u Klivlend Stejtu

"Na leto nam stiže Uroš Plavić, jedan od najvećih srpskih talenata u svom godištu, trenutno đak srednje škole "Hamilton Hajgts", pod trenerskim nadzorom mog bivšeg saigrača Zaka Ferela. U Srbiji se malo znao o Urošu, ali košarkaška Amerika bruji o njemu. Verujem da će posle druge godine fakulteta u NBA, jer poseduje ogroman potencijal."
By Bojdo
Bio sam uradio i njegov prvi highlights sa jednog turnira u Sarajevu. Ima fizičke predispozicije koje se mogu iskoristiti u vrhunskoj kosarci, u to nema sumnje.
Korisnikov avatar
By Zex88
Paunovic me podeseca na Lazarevica.. Sve radi,ali distanca..Ne pokusava uopste..
Korisnikov avatar
By Lepus
Malo bi se zajednickih stvari naslo Paunovicu i Lazarevicu. Eventualno to sto su plavi. :)

Na turnirnu nista novo i iznenadjujuce. Ako mi se bude dalo, bacicu sutra koje slovo.
Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:Malo bi se zajednickih stvari naslo Paunovicu i Lazarevicu. Eventualno to sto su plavi. :)

Na turnirnu nista novo i iznenadjujuce. Ako mi se bude dalo, bacicu sutra koje slovo.
Ne znam,meni lice.. :D :D :D
Korisnikov avatar
By djokonda
Bojdo napisao:Uradili smo highlight Dejana Pavlovica (2003) u finalu kadetske zavesnice protiv KK Slavija.

Kao dvije godine mladji , bio je impresivan sa 37 poena osvojivsi MVP nagradu.

Guard od 190 cm, elitne motorike , liderskog karaktera. Velik potencijal.

https://www.youtube.com/watch?v=vXWIHZCf9jU&t=9s
Malo me podseća na Vujanića. Slična brzina sa loptom u rukama i slična mehanika šuta.
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260
  • 326
Fudbal

Nek ostane ovako jos 70 min [emoji16][emoji1] Daj[…]

ABA fantasy

Imao sam Atica sva kola do sada :doh: :doh: A i[…]

KK Mega 2019/2020