Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By Bojdo
Odlican potez KSS:

"Naše mlađe selekcije pod vođstvom Milana Komara, Radoslava Ivankovića i Dražena Šegrta nalaze se na turneji po Srbiji gdje odmjeravaju snage sa svojim vršnjacima. Opredjeljenje našeg kluba je da uz potpunu posvećenost seniorskom pogonu, velika pažnja bude posvećena mlađim selekcijama, kao budućem osloncu Kluba.
Turneja u Srbiji ostaće u sjećanju mladim košarkašima posebno zbog poziva generalnog sekretara KSS Dejana Tomaševića da ovi dječaci prisustvuju meču Srbija - Litvanija. Reprezentativci Srbije su odvojili vrijeme na zagrijavanju kako bi se fotografisali sa našim klincima i tako ovjekovječili ovaj susret.
Naš klub ima dobru saradnju kako sa klubovima iz Srbije tako i sa Košarkaškim savezom Srbije, a ovo je samo jedna od potvrda dobre saradnje. Nadam se da je našoj djeci ovaj susret sa svojim idolima dosta značio, te da će im ova turneja ostati u posebnom sjećanju."

KK Leotar Trebinje
By ikaluka
Gledam protiv Slovenaca i neverovatno mi je koliko su nasi naivni u odnosu na njih narocito kada je taktika u pitanju.Radovanovica/ne samo njega/ onako "rahiticnog" tela unistili su kontakt igrom i provokacijama sa bezbroj sitnih faulova koje sudije ne sviraju sto je unervozilo malte ne sve nase rekao bih naivne igrace. Na zalost na sva tri prvenstva u prvim eliminacionim mecevima naletelismo na timove kojima je najveci kvalitet savrsena takticka obucenost , fanaticna borbenost i kolektivna igra kao da se radi o najmanje dvadesetdvogodisnjacima.Mi ove godine sto se plasmana tice, placamo danak zbog naivnosti sto ne znaci da mi necemo dobiti daleko vise vrhunskih igraca od Slovenije,Litvanije,Italije,Izraela zajedno.
PS Ovo je opsti utisak sa poluvremena i tesko da ce ga promeniti kraj meca bez obzira na rezultat.
Poslednja izmena od ikaluka u Uto Avg 13, 2019 5:28 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Lepus
Poenta i jeste da mi dobijemo što više vrhunskih igrača, a da li ćemo na U16 prvenstvu biti prvi, peti ili deseti nije uopšte toliko bitno.
  • 1
  • 321
  • 322
  • 323
  • 324
  • 325
Svaštara

Djokonda mnogo hvala na iscrpnim i kvalitetnim pre[…]

Fudbal

I onda je jednorog preskočio dugu ? Moj […]

Reprezentacija Srbije

I Sale se setio 2011, nismo mi ovde neki smaraci […]