Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By Zex88

Jbt kao da smo Esvatini pa se ljudi nećkaju da li da zaigraju za nas..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

By forfang

Pratio sam finale Sportklub basket4kids turnira. U finalu Mladost Cacak dobio Slovana 44-42. Odlican potencijal Jakov Simovic- plej sa odlicnom kontrolom lopte, driblingom i bas dobrim sutom. Djordje Bugarcic visok igrac(verovatno ide preko 2 metra u buducnosti), cvrst i dobar na skoku. Jedino mora da radi na tehnici i sutu.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

By Bojdo

Mladi košarkaš Igokee Srećko Forcan preminuo je usljed povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći kada je na njega naletio pijani vozač. Forcan je bio u komi i nije uspio da se spasi.

Mladi košarkaš rođen je 15. februara 2003. godine, a slovio je za jednog od najvećih talenata svoje generacije. U mlađim kategorijama je nastupao za selekcije Bosne i Herceovine, ali i Srbije.

Korisnikov avatar
By Lucky

Predivno je gledati ovu djecu na Basket4Kids. Toliko iskrenih emocija i pozitivnih stvari. Trebalo bi toga jos vise.
Nadam se da ce ovo takmicenje potrajati jos mnogo godina.
Sto se tice ovog malog klinca iz Igokee danas sam cuo tu tragicnu pricu. Mali je, valjda, negdje iz Hercegovine a doveden je u Igokeu. To vece je oko 23:00 - 23:30 pratio biciklom djevojku do kuce i na njega je autom naletio sin lokalnog privatnika. Navodno, vozac ima istoriju udesa sa automobilom iza sebe. Inace, na nasim putevima se svakog petka i subote uvece gine vise nego u ratu.

By forfang

У19 репрезентација Србије, играчи рођени 2000. године и млађи, остварила је први тријумф у оквиру припрема за Светско првенство, које се од 29. јуна до 7. јула одржава на Криту. Изабраници селектора Александра Бућана после два пораза од селекције Русије, вечерас су у Вршцу савладали одличну селекцију Француске.
После изјендаченог првог полувремена, наш млади тим је одиграо фантастично у трећем периоду који је решио у своју корист са 30:11 и практично решио утакмицу у своју корист. Французи су до краја сусрета успели само да убалаже пораз: Србија У19 – Француску У19 85:72 (20:21, 18:19, 30:11, 17:21)
СРБИЈА У19: Кузмановић 3, Грбовић, Петрушев 20, Исламовић, Илић 11, Мићовић 2, Пауновић 18, Трифуновић 4, Церовина 4, Васиљевић 4, Пецарски 17, Рутешић, Ћубић, Радомировић 2.
У19 селекције Србије и Француске одиграће уторак у Вршцу још једну контролну утакмицу.
ФРАНЦУСКА У19: Борхис 3, Аџаји 2, Чоупа 4, Диманш 10, Робио, Баптист 6, Њијасе 8, Леополд 4, Ежом 8, Макоундо 4, Кодро, Досо Џову 23.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88

Pa verujem da im je lepo dole pa često ponavljaju

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 326