Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Bojdo napisao:

Pokusevski sa juniorske Eurolige

https://www.youtube.com/watch?v=di85qVuVOYQ

Sa 212 cm, ovako istrčavati iz blokova i kao bek iz trka se dizati i sutirati trojke sa 50%

Pravi biser evropske kosarke sa glavom plejmejkera-beka.

uff, ovo izgleda odlicno, odlican napredak...

By hadrijan

Pozdrav forumasima!

Evo me opet, sa nazalost, ruznim vestima.
BIo sam sinoc da odgledam pionire Vojvodine i Petrovgrada na SPENSU i ono sto sam video me uzasnulo.
Necu govoriti o kosarci
Poznato je sta se desavalo jesenas kada je gostovao Partizan, pa ekipa Partizana nije htela da nastavi da igra.

Sada su deca, srecom, bila normalna, ali roditlji Vojvodine ni blizu.
Tacnije jedan roditelj. Bio sam dovoljno blizu da vidim i cujem njegove provokacije koje je upucivao roditeljima dece Petrovgrada, sa tim da se posebno obrusio na jednog krupnijeg coveka.
Sta je on sve izgovorio tom coveku za pet minuta u zivotu nisam cuo. Takve uvrede ne znam ko bi uspeo da podnese osim samog Isusa Hrista.
Jasno je da se radi o prostom, neobrazovanom i iskompleksiranom roditelju, jer se ispostavilo da je napao oca malog Radakovica.
A zna se kakav je Luka Radakovic igrac. Plej broj 1 u generaciji u zemlji najverovatnije.
Tek posle nesnosnih napada otac malog Radakovica je odreagovao, uzvratio mu, verbalno srecom.
Sudija ih je potom udaljio obojicu iz sale, ali je mali Radakovic otisao sa terena jer nije zeleo da igra zbog toga sto mu je otac nepravedno izbacen iz hale.
I ostala deca iz Petrovgrada su izasla sa terena.
Ipak, na nagovor trenera Petrovgrada i oca malog Radakovica deca su se vratila na teren.

Napominjem da sam bio vrlo blizu dogadjaja i zbilja je neverovatno kako je covek provocirao oca malog Radakovica.
I to na ocigled sestre malog Radakovica koja nema vise od 10 godina.
Posle utakmice sam cuo da je taj covek, nasilnik i prostak, vec nekoliko puta udaljavan sa utakmice, da mu ovo nije ni blizu prvi put.
Dok otac Luke Radakovica, koliko znam, vazi za ozbiljnog coveka i intelektualca.

Pa dokle cemo dozvoliti da bagra kao sto je ovaj "navijac" Vojvodine maltretira normalne, pristojne ljude?
Ovo je klasična slika Srbije koja se, na zalost, prenela i na sportske hale.

Nadam se da ovo nikada vise necu doziveti, posebno ne u pionirskom sportu!

Pozdrav!

Korisnikov avatar
By Valderama

Žalosno. Bolesna ambicioznost i prilika da se preko svoje talentovane dece odjednom vinu u visine lagodnog života je te roditelje pretvorila u mini-huligane. :doh:

Mlađe kategorije neka igraju pred praznim tribinama, nema drugog rešenja.

By forfang

Kadeti osvojili turnir u Zrenjaninu. Vec se polako nazire okosnica tima za EP. Na bekovskim pozicijama Petrovic, Milijasevic i Pavlovic gotovo sigurni. Od krilnih igraca sigurni za EP Radovanovic, Belic, Boskovic, Jovic, naravno i Tristan Vukcevic. Kao prva opcija na centru namecu se Brankovic i Dabovic. Treci centar najverovatnije Markovic. Vidi se da ekipa deluje dosta uigranije od turnira u Sakariji pre 2 meseca. Dosta lepih i fino organizovanih akcija su odigrali tokom ovog turnira. Pohvale i za trenera Nikitovica, koji ozbiljno vodi ovu grupu talentovanih momaka.

By lala

Katastrofa petrovgrada protiv vizure u nisu.svi losi a 4 igraca na rtc.u ns.trepca ostavila skjajan utisak protiv zvezde.fali im igraca u rotaciji.spw pored lose igre dobila zemun timskom igrom gde su prednjacili kovijanic,biocanin.vajagic i egeljic.u zemunu sjajan filiovic

Korisnikov avatar
By Valderama
-------------------------------------------------

Slika

Trenutni igrač madridskog Reala i sin našeg bivšeg reprezentativca Dušana, ima želju da igra zza Srbiju.

Već godinu i po dana sređujemo dokumenta da Tristan obuče naš dres – rekao je Igor Rakočević, direktor mlađih kategorija KSS u emisiji “60 minuta s Vladom i Acom” na MaxBet radiju.

Ne bi trebalo da bude neočekivanih problema…

Rekao je Tristan da želi da igra samo za Srbiju i to je najvažnije. Videćemo da li ćemo to moći da realizujemo brzo, ili tek kad bude napunio 21 godinu, ali to će da se dogodi – izjavio je Rakočević.

-------------------------------------------------
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 325
Reprezentacija Srbije

Jebes pobedu, samo da se ne povredi neko Poslato […]

Svaštara

Kad gledam kojim tempom rade nasi,a kojim Kinezi,d[…]