Takmicenja mladjih kategorija

Teme o mladim igračima i reprezentacijama
malinaro
Limitirani skakač s klupe
Limitirani skakač s klupe
Postovi: 129
Pridružio se: Pon Avg 24, 2015 9:40 am
    Windows 7 Chrome
Status: OffLine

Re: Takmicenja mladjih kategorija

Postod malinaro » Sub Dec 02, 2017 11:18 pm

Srbija,odnosno Novi Sad defintivno dobili kadetsko EP.


belgrade@europe.com
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Postovi: 22
Pridružio se: Uto Nov 08, 2016 9:25 pm
    Macintosh Firefox
Status: OffLine

Re: Takmicenja mladjih kategorija

Postod belgrade@europe.com » Sre Dec 06, 2017 2:49 pm

U 16 reprezentacija Srbije ce ucestvovati na medjunarodnom turniru "Balkan Next Star Cup" u Bukurestu od 18-22 decembra.

Pozvani igraci:

1. Andrić Marko Mega Bemaks
2. Paunović Luka Mega Bemaks
3. Agoč Stefan Mega Bemaks
4. Mušikić Mihailo Mega Bemaks
5. Kovačević Luka Mega Bemaks
6. Dimitrijević Nikola Crvena Zvezda mts
7. Blagojević Nikola Crvena Zvezda mts
8. Manojlović Nikola Crvena Zvezda mts
9. Joksimović Lazar Crvena Zvezda mts
10. Gorunović Matija Partizan NIS
11. Stefanović Lazar Partizan NIS
12. Tarlać Luka Sava
13. Dobrašinović Vuk Sava
14. Todorović Stefan Vizura Šark
15. Svetozarević Matija Nibak
16. Ivković Vojin Sikst Primorska, Kopar (SLO)

Kipo
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Postovi: 11
Pridružio se: Čet Jan 07, 2016 1:56 pm
    Windows XP Chrome
Status: OffLine

Re: RE: Re: Takmicenja mladjih kategorija

Postod Kipo » Sre Dec 06, 2017 7:38 pm

belgrade@europe.com napisao:U 16 reprezentacija Srbije ce ucestvovati na medjunarodnom turniru "Balkan Next Star Cup" u Bukurestu od 18-22 decembra.

Pozvani igraci:

1. Andrić Marko Mega Bemaks
2. Paunović Luka Mega Bemaks
3. Agoč Stefan Mega Bemaks
4. Mušikić Mihailo Mega Bemaks
5. Kovačević Luka Mega Bemaks
6. Dimitrijević Nikola Crvena Zvezda mts
7. Blagojević Nikola Crvena Zvezda mts
8. Manojlović Nikola Crvena Zvezda mts
9. Joksimović Lazar Crvena Zvezda mts
10. Gorunović Matija Partizan NIS
11. Stefanović Lazar Partizan NIS
12. Tarlać Luka Sava
13. Dobrašinović Vuk Sava
14. Todorović Stefan Vizura Šark
15. Svetozarević Matija Nibak
16. Ivković Vojin Sikst Primorska, Kopar (SLO)
Moram da primetim da je 14 od 16 igrača iz Beogradskih klubova, i ako dosta tih igrača nije iz Beograda. Zaključak neću napisati, svako od nas će imati neki svoj a samo pretpostavljam većina sličan.


Sent from my SM-N9100 using Tapatalk

Bojdo
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Postovi: 1175
Pridružio se: Pon Feb 09, 2015 10:40 am
    Windows 7 Chrome
Status: OffLine

Re: Takmicenja mladjih kategorija

Postod Bojdo » Sre Dec 06, 2017 8:36 pm

Solidna generacija
Luki je drugosrbijansko govno !



Povratak na “Mlađe kategorije”

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Google [Bot] i 1 gost