Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Pavac
Kako se ova Crna Gora uopste plasirala?
Fino peglaju Cesi, sto Veseli nije na sp?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Heisenberg
Cini mi se da Ameri nece videti finala...

Gledam ih malopre, imaju par dobrih sutera i to je otprilike to, Kemba lomi zglobove ali nema tu neke tecne igre, kad im neko ozbiljniji stisne odbranu zavisice iskljucivo od suta, pod kosem nikad slabiji.

Nasa centasrka linija ima da ih zlostavlja.

Ajde da se ne ujedem za jezik, ali starno nisu impresionirali, da je Veseli igrao za Cehe bilo bi mozda plus 10 i to je to.
Korisnikov avatar
By alonzo86
Nekako gledajuci ove Amerikance, ne mogu da se otmem utisku da u NBA tih 15ak top igraca su stvarno vanzemaljci (tipa durent, harden, kari, lebron, obrva, klej, kavai...) a ovi ostali su manje vise "obicni" igraci protiv kojih se moze igrati... I takodje mislim da bi "reprezentacija" Evrope mozda mogla da parira prvom timu USA.
Korisnikov avatar
By Peja
Kako se Voroncević pičkica pere od jučerašnje izjave o sudijama.
Navodno se samo šalio :D
Korisnikov avatar
By djokonda
Heisenberg napisao: Ned Sep 01, 2019 4:52 pm Nasa centasrka linija ima da ih zlostavlja.
Eventualno Jokić, ostali teško...Milutinov zavisi od pnr-a i ofanzivnog skoka, a Ameri igraju možda i najbolju odbranu od pika, Radulja ne može da reši ni centre Angole, a Bobi zbog svoje sporosti teško da će videti parketa. U principu sve zavisi od bekova...kako oni budu rešavali njihov pritisak na loptu od toga manje više sve zavisi. Ako pritiskom uspeju da uspore protok lopte, centri neće moći ni da prdnu. Nešto slično si mogao da vidiš u utakmic CG i Grčka...ni Vučević ni Dubljević nisu mogli da dođu u poziciju da urade nešto, što zbog užasne igre CG bekova, što zbog pritiska Grka na liniju dodavanja.

Ameri su očekivano neuigrani u napadu, a ovaj tim ofanzivno nije toliko talentovan kao prethodni iz ere Križevskog i to im je glavni problem...međutim igraće jaku, agresivnu odbranu sa namerom da spreče protok lopte, forsiraće tranziciju i igru na što više poseda...Česi su taktički skroz dobro igrali, sa dosta kontrole u napadu, vrlo disciplinovano.

Ovaj tim USA je daleko od nepobedivog ali po meni su i dalje prvi favorit.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 32
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]

Svaštara