Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88
Sad sam bacio pogled da vidim sta radi Smailagic.. Pika za Santa Kruz i ne izgleda to lose..

Na poslednjem mecu ubacio 29p.. Prangija za 3,ali moze jako i do samog kraja.. I to bas jako :D

Nadam se da ce ga Voriorsi ubrzo prebaciti u prvi tim.. Bolje da njega isprobaju nego ove levate da forsiraju..
Korisnikov avatar
By alonzo86
Zex88 napisao: Čet Dec 19, 2019 11:32 am

Na poslednjem mecu ubacio 29p.. Prangija za 3,ali moze jako i do samog kraja.. I to bas jako :D

Nema sta, veliki je to as, svima poznat kao dabl-dabl masina nesto kao Furkan Aldemir
Korisnikov avatar
By Zex88
alonzo86 napisao: Čet Dec 19, 2019 2:16 pm

Nema sta, veliki je to as, svima poznat kao dabl-dabl masina nesto kao Furkan Aldemir
ahahahahaha :lol: :lol: :lol: :clap: Jel igra on negde basket sad,dugo nisam cuo za njega nista?
Korisnikov avatar
By alonzo86
Zex88 napisao: Čet Dec 19, 2019 2:23 pm
alonzo86 napisao: Čet Dec 19, 2019 2:16 pm

ahahahahaha :lol: :lol: :lol: :clap: Jel igra on negde basket sad,dugo nisam cuo za njega nista?
Nemam pojma, jedini izvor informacija o njegovim dostignucima u karijeri mi je bio Denda :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
'To je samo lekcija za mene da budem vrlo, vrlo pažljiv sa formulacijama. Nadam se da će i medijske kuće takođe biti vrlo pažljive kada se izjave prenose. Ljudi vole nacionalni tim, vole košarku i imamo svi veliku odgovornost da se to prenosi adekvatno. To je izvađeno iz konteksta na pogrešan način. U ovom trenutku ne postoji konverzacija, ni rasprava vezano za eventualno angažovanje nekog stranca. Svako ko ima srpski pasoš, a igra košarku i ima vrednost da igra za nacionalni tim, on je potencijalni reprezentativac. Treba se fokusirati na igrače koji su tu i ispred nas'', objasnio je Kokoškov

Zreo je za otkaz

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Niko ni da pomene da je Teo zvanično proglašen najboljim igračem regularnog dela Evrokupa. Da li ste očekivali ovakav njegov munjevit povratak u formu nakon 2 godine bleje i dangubljenja? :)

U martu puni 33 godine :doh: , ima li pred sobom makar još 2-3 godine reprezentativnih izdanja? :pray: :pray: :pray:
Korisnikov avatar
By Zex88
Peja je glavni kritičar Tea..

Za ovaj nivo takmičenja, meni je očekivano..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Zna li neko po kojem kriterijumu je Bogdan kosarkas godine?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 843
  • 844
  • 845
  • 846
  • 847
  • 862
Kolumne,podcast-ovi,emisije....

Previše upada u reč Radojević

Svaštara

Samo sam na slikama video, volim taj fazon, to je […]