Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
milanezija napisao:Danas u prvom 6ass, to ne moze biti traljavo

Ne preuzima odgovornost, ali ni ne uspeva od BBa, cesto mu se napad svede samo na prrnos lopte i pas Bogdanu, ali polako, ima jos 6 pripremnih + 2 uvodne, skockace se sve to
Nisam statistiku uopse video, ako je 6 ass onda je to dobro. Inace, sigurnije se osecam kada Jovke organizuje

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lika
Meni je ovo jako tanko i zabrinjavajuće na bekovskoj liniji, treba tu još jedan bek ako Teo ne bude mogao. Ne igra se turnir 4 ekipe, pa da nije problem da izguraju.
Korisnikov avatar
By Lepus
https://www.fibalivestats.com/u/LKF/1315486/bs.html

Meni je Raduljica toliki odron od igrača da je to čudo. Ne znam da li je to samo zbog one njegove uvijek namrgođene face ili šta, ali ne mogu da ga gledam na terenu.

O samoj igri je još rano govoriti, tek je početak. Ono što treba da brine je skok, kako defanzivni, tako i ofanzivni. Mada, Litvanija je fizički moćna ekipa i u skoku su odlični.

Je l' moguće da Gudurić ne može uzeti više od dva šuta za 15 min?!
Korisnikov avatar
By Gaja
Lika napisao: Pon Avg 12, 2019 9:55 pm Meni je ovo jako tanko i zabrinjavajuće na bekovskoj liniji, treba tu još jedan bek ako Teo ne bude mogao. Ne igra se turnir 4 ekipe, pa da nije problem da izguraju.
I ja sam razmisljao o ovome. Ali tesim se time da ima toliko dobrih poentera da jednostavno ne mogu svi da iskoce. Ne moze Vasa da trpa koliko u Efesu jer i nema toliku slobodu. Nekako ocekujem od Gudure da eksplodira neku tekmu kao Bogdan. Neverovatno mi da nasi centri ne mogu da pobede Valanciunasa dole na postu. Mislim i da Birca otpada osim ako ne eksplodira ali to su male sanse.
I da, odusevio sam se dresovima Litvanije iz prvog poluvremena. Old skul. Valanciunas bas izgledao ogromno i sa onim dugim carapama.
Korisnikov avatar
By Zex88
Nekoliko stvari me brine.. Prva,nedostatak Kalinica.. Mislim da nam bas fali njegovo riljanje u odbrani na poziciji 3 i 4 i na skoku..
Drugo,spoljna linija nam je kratka ako Teo ne ide.. Stvarno bih razmislio o Nedovicu..
Trece, mislim da Sale i dalje ne zna sta sta sa Bobijem da radi..
I cetvrto,mislim da bi smo morali da prilagodimo nasu igru vise Jokicu.. Ne treba nakon skoka da on urucuje loptu pleju,nego kao u Denveru da pocne da vuce kontru..
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Zexara siri narodno nejedinstvo I raskol u kosarkaskoj javnosti. Klasicna peta kolona. Jedan jednodnevni ban bi dobrodosao, da razmisli o svemu...

Ozbiljno,.od svega ovoga,.najvise mi upada u oci nedostatak Kalinica. On I Lucic bi pokrpili sve, ovako-tanko mi to deluje pozadi

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

• 1
  • 710
  • 711
  • 712
  • 713
  • 714
  • 726
Reprezentacija Srbije

Nije Sale neki ljubitelj mlađih igrača.. Posle SP[…]

Fudbal

Jel ova baba što se premišljala bo[…]