Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja
Jel zna neko gde ima neki box score, da pogledam kako ovo izgleda u brojkama?

Inače sam prilično zadovoljan, odigrali smo dve jake utakmice sa jakim Litvancima i obe dobili.
By Moneymaker
Teodosića jako gotivim i on je za mene ikona reprezentacije posljednjih 15 godina ( računam i one druge uzraste) ali kada bi mi neko rekao da biram između njega ili Bjelice, u smuslu koga da vodim na prvenstvo, uvijek bih izabrao Bjelicu.
Koliko taj dečko utiče na igru u oba smjera, to je nevjerovatno.
Nama na EP nije nedostajao Jokić za zlato nego baš Nemanja.
Korisnikov avatar
By Valderama
imao je Jokić par prelepih asistencija :romance-heartbeating:
By Moneymaker
milanezija napisao: Pon Avg 12, 2019 9:15 pm Nama je na EP Simon nedostajao za zlato a kamoli bilo ko jos od boljih kosarkasa
Znaš kako, da je Teodosić igrao ne bih smio da stavim ruku u vatru da bismo dobili.
Da je igrao Bjelica, tada bih stavio obje.
Poenta je, o meni, da je Nemanja neophodniji reprezentaciji nego Teo u ovom trenutku. U smislu kada se odlučuje za zlato.
Jbg, na nivou EP smo u prva dva po trenutnom kvalitetu 100%, nekako mi je Nemanja taj tas na vagi za zlato.

Ne mislim sad u kontekstu SP, Ameri kakvi god da su, uvijek su favoriti.
Korisnikov avatar
By Valderama
kako vam se čini Micić u ove 4 pripremne utakmice?
Korisnikov avatar
By Peja
Moneymaker napisao: Pon Avg 12, 2019 9:20 pm
milanezija napisao: Pon Avg 12, 2019 9:15 pm Nama je na EP Simon nedostajao za zlato a kamoli bilo ko jos od boljih kosarkasa
Znaš kako, da je Teodosić igrao ne bih smio da stavim ruku u vatru da bismo dobili.
Da je igrao Bjelica, tada bih stavio obje.
Poenta je, o meni, da je Nemanja neophodniji reprezentaciji nego Teo u ovom trenutku. U smislu kada se odlučuje za zlato.
Jbg, na nivou EP smo u prva dva po trenutnom kvalitetu 100%, nekako mi je Nemanja taj tas na vagi za zlato.

Ne mislim sad u kontekstu SP, Ameri kakvi god da su, uvijek su favoriti.
+1
Ja sam to početkom godine formulisao kao "bilo koji igrač da otkaže ili se povredi imamo odlične zamene, samo ne znam ko bi Bjelicu menjao"

Dugo nije igrao za reprezentaciju (od 2015) tako da očekujem da igra sve bolje i bolje, iako i sada to izgleda odlično.

EDIT Daj okačite statistiku :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Danas u prvom 6ass, to ne moze biti traljavo

Ne preuzima odgovornost, ali ni ne uspeva od BBa, cesto mu se napad svede samo na prrnos lopte i pas Bogdanu, ali polako, ima jos 6 pripremnih + 2 uvodne, skockace se sve to
  • 1
  • 709
  • 710
  • 711
  • 712
  • 713
  • 726
Reprezentacija Srbije

Nije Sale neki ljubitelj mlađih igrača.. Posle SP[…]

Fudbal

Jel ova baba što se premišljala bo[…]

Svaštara