Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By djokonda
surda napisao:

Treba se nadati da je istina sto pise u untervju sa selektorom.

Valjda su momci ok s tom odlukom i, ako se slucajno povrijedi neko, da ce se odazvati naknadnom pozivu.

Ali mi opet nije bas najjasnije ovo oko Kalinica. Kakvo crno ponasanje? Mozda ima jos nesto sto nije javno dostupno.

Pogrešno si razumeo...nema naknadnog pozivanja za njih...ove godine se na njih ne računa. Momci sigurno nisu ok sa tom odlukom, Nedović je svoje nezadovoljstvo i obznanio...Kalinić je verovatno skapirao da mu nije u interesu da se javno prepire pa će da ćuti.

Korisnikov avatar
By Zex88

Kalinić se isto buni, gomilu stvari je lajkovao na tviteru koja pokazuje to..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By surda

Nisam nesto pratio twitter i slicno.

Samo sam procitao ovo sto je Djordjevic izjavio, objavu Nedovica gdje mu ne prija, ali da ce opet iti navijac #1 i Kalinic da je zdrav i da nema komentara.

U najmanju ruku je trebao prvo popricati sa momcima, a ne prvo objaviti na tnjiteru.

Svojim zalaganjem do sada su to zasluzili.

Opet siluje nepotrebno svoj autoritet. Ali ajde, rezultatima i pozicijom je i on kao selektor stekao to pravo.

Nadam se samo da nam se ova igrarija Djordjevica nece obiti o glavu.

Ima da oplakuje Kalinica ako se povrijede Lucic ili Bjelica.

Korisnikov avatar
By Zex88

Kuzmić potpisao za Zvezdu

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer

Iskreno nisam preterano oduševljen Šarenčevim radom u ovim emisijama. Najteži momenti su svakako kada pokušava da bude duhovit. Mada ipak su to emisije za RTS i vaskoliko srpsko pučanstvo tako da treba da bude zanimljivo i babi iz Majura i dedi iz Mokrina koji baš i nisu sigurni ko su ti visoki momci na televiziji pa donekle i razumem.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja
The Answer napisao:

Iskreno nisam preterano oduševljen Šarenčevim radom u ovim emisijama. Najteži momenti su svakako kada pokušava da bude duhovit. Mada ipak su to emisije za RTS i vaskoliko srpsko pučanstvo tako da treba da bude zanimljivo i babi iz Majura i dedi iz Mokrina koji baš i nisu sigurni ko su ti visoki momci na televiziji pa donekle i razumem.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

+1

Mnogo bolje to rade ljudi sa sportskih kanala (Arena i SK), tačno znaju šta da pitaju i kako to da urade.
Šarenca je pregazilo vreme.

Scena kad kao ide sa Kalinićem da se ošiša mi je ogadila emisiju i tad sam prestao da je gledam.

• 1
  • 685
  • 686
  • 687
  • 688
  • 689
  • 819
Ostali klubovi ABA lige

Da u pravu si Cerovina,Tanaskovic i mozda Brekic,[…]

ABA fantasy

66 od 5 Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapata[…]

dvostruki pobednik prosle sezone :whistle: Ej[…]