Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Gaja

Slazem se sa Lepusom sto nije obavestio igrace licno.
Nedovic mi nije iznenadjenje, igra toplo hladno i to toplo nije nesto toplo, plus brdo povreda...

Pored Kalinica za koga smo svi sokirani, sokiran sam i igracima koji su usli u uzi spisak.

Pre svega igracima koji izlaze iz veoma teskih i duuugih povreda: Dejan Todorović, Milan Mačvan, Ognjen Kuzmić.
Totalni WTF momenat.

Marko Simonović: ne znam na osnovu cega on usao na uzi spisak, Za ovih par godina u repki odigrao je samo jednu krstenu tekmu u repki i to na pripremama.

Stefan Birčević: Kakvo nam je stanje na 4 i ovo mogu da zamislim mada bi ja pre Jelovca.

Dragan Milosavljević: Pored Jovica treba jos neko za agresivnu odbranu.

Aleksa Avramović: Ok, mada mislim da je trebao Nedovica jos ovu turu.

Jokic je u Riu mozda i mogao da usteka neki minut nna 4 ali sad sa svojih 300kg bilo bi apsurdno.

Korisnikov avatar
By milanezija

Moze da se proba kombinacija Jokic - Milutinov nekih 5-6 minuta. Gde bi Jokic u napadu igrao 4 a Milutinov 5 a u odbrani obrnuto. Jokic branio petice a Milutinov cetvorke

Nema sanse da bi nam napravilo steti tih par minuta

By gramada

Mozda mrcim pre vremena ali posle rekao bih normalne godine u smislu bez otkaza , dolaze drugi problemi u vidu komunikacije strucni stab igraci, ne vidim razlog za ne igranje Kalinica, do sada je i suvise dao reprezentaciji a ona njemu jos vise od anonimusa dosao do solidnog EL igraca pogotovo defanzivno, tako da ta prica oko atmosfere uopste nije tacna, ipak selektor odlucuje i ima svu odgovornost videcemo .................

Korisnikov avatar
By Zex88

Dakle Kalinić zbog ponašanja.. Za Nedovića nema ništa..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer

Kače oni to na RTS planetu odmah, evo upravo seo da pogledam epizodu sa Nedovićem.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:

Dakle Kalinić zbog ponašanja.. Za Nedovića nema ništa..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Za NN je vise nego jasno. Isto kao sto Dragan nije isao na OI16. Nece da ga mrcvari i onako izraubovanog po pripremama i da mu kaze 25.avgusta, ne ides.

U neku ruku je to rizicno ali opet razumem

Korisnikov avatar
By Peja

Opet je dobra stvar što Đorđević nije sujetan, ipak kad se pogleda sad unazad:

Bobija je preskočio 2014 pa ga ovaj ispali 2015 i 2016 pa su onda 2017 a i dan danas u super odnosima i Bobi je na spisku.
Mačvan je "odbačen" 2014 pa je vraćen kasnije i uspeo da postane kapiten.
Sa Jokićem i Milutinovim je bilo svega pa su sada obojica u timu.
Gagi nije prošao 2016 pa je igrao 2017.

Hoću da kažem da ne treba misliti da će se ovim narušiti atmosfera bilo u ekipi ili na relaciji Sale-NN i Kalinić.
Lepo je Mačvan rekao jutros u intervjuu, u fazonu to je trenerova odluka i to se poštuje, čovek ima rezultate koji nas obavezuju na to.

• 1
  • 683
  • 684
  • 685
  • 686
  • 687
  • 819
Ostali klubovi ABA lige

Da u pravu si Cerovina,Tanaskovic i mozda Brekic,[…]

ABA fantasy

66 od 5 Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapata[…]

dvostruki pobednik prosle sezone :whistle: Ej[…]