Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By The Answer
Lepus napisao:

Slicno Answer-u. Tesko da bih dobacio 100.

Olakšava ta fora što ti napišeš Bodiroga a on ti razvrsta na sva takmičenja na kojima je učestvovao. Može do 200 da se dogura.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja

237/252

Od 2005. na ovamo sam znao sve i otprilike to znam u pola noći, a ovo pre sam imao rupe od kojih su neke sramotne (nisam se setio Topića i Lukovskog) a nekih se ne bih setio do sutra, tipa Bulatović, Bogavac, Jestratijević, Vukčević ...

Mislio sam da sam jedini kojem se motaju ovi sastavi po glavi kad mi je dosadno i kad nešto upoređujem ali postoje ljudi koji su to digli na viši nivo, napravivši kviz. :D

Korisnikov avatar
By milanezija

Meni je za period 95-04 dosta pomogao onaj film Zemlja košarke. Iz tog perioda sam samo Jestratijevica zaboravio. Jer uz film su isle kao dodaci statistike, neke utakmice i ne secam se sta sve, pa se zapamti

Korisnikov avatar
By djokonda

236/252 sa nekoliko ozbiljnih promasaja: Milojevic, Pavlovic, Tripkovic, Savanovic, Erceg ...nisam mogao uopste da ih se setim (ladno sam se Raicevica setio pre njih)...takodje i Keselj i Katic...Gagica se stvarno ne secam u reprezentaciji (podsvest je negde duboko zakopala tu informaciju...donekle i za Katica), a Gorana Nikolica svaka cast onome ko ga se setio...do 2001. sve sam ih izlistao...to sto se tih starih reprezentacija bolje secam govori da samo da mi mozak pocinje da stari.

Korisnikov avatar
By Valderama

Goran Nikolić je jedini crnogorski igrač u toj postsrpskocrnogorskoj reprezentaciji 2006. u Japanu. To su koreni njegove uočljivosti bar u mom slučaju.

Korisnikov avatar
By djokonda
MileBL napisao:

Gagic kao reprezentativac na ovom forumu se nikad ne sme zaboravitiSlika

ne vredi...Gagic reprezentativac...kao da neko skripi kredom po tabli.

Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao:

a Miroslav Radošević i Vesa Petrović? :)

Vese i Mira Radosevica se secam bas dobro...Vesa, kad je bio na vrhuncu, sigurno jedan od najboljih defanzivaca ikada u nasoj kosarci, a Mira se secam kada je u Borcu iz Cacka Partizanu strpao mislim preko 40 poena na jednoj utakmici. Nisu imali neku minutazu, ali dobro se secam njih u reprezentaciji.

Secam se odlicno i Gorana Nikolica...on i Askrabic su fantastično saradjivali u FMP, ali ga se uopste ne secam u reprezentaciji. Realno, Nikolic pola svog zaradjenog novca posle FMP-a duguje Askrabicu...ovaj je svojim dodavanjima i lucidnoscu napravio od Nikolica igraca.

• 1
  • 677
  • 678
  • 679
  • 680
  • 681
  • 844
Ostali klubovi ABA lige

Ne mislim na Siska konkretno.. Послато са Redmi[…]

ABA fantasy

Gagulatori u prijateljskoj utakmici brojali do 200[…]

Rukomet