Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88

To da,ali nije Danilovic nikad bio taktican..

Korisnikov avatar
By milanezija

Onda se ne baviš ovim poslom. Sale obigrava godinama, gladi jajca svim živima u nadi da će skupiti konačno drim tim, bio u Denveru sa Jokićem, navodno sve OK, i onda ovaj izjavi ovo. Ponavljam, izjava nije strašna (bar dok je ne čujem a ne pročitam), ali glupi narod čita samo naslove i onda i ako zaigra jedva će se čekati loš meč da seru po Jokiću. Čitao sam komentare zadnjih par mečeva gde nije prelazio 10p, nerealna količina zlobe. Jebeš 15 asistencija, sve se gleda kroz poene

By Bojdo

Nedavno su smijenjeni neki ljudi u KSS jer su bili u sukobom sa Miskom, uglavnom se to odnosi na maldje selekcije. Eklatantan primjer tog sukoba je jedan bivsi igrače Mege koji kad je dobio poziv nije se pojavio, kasnije su ga u KSS ignorisali , što se Mišku nije svidjelo. Komprmis je nadjen u Vukoicicu, kao rjesenju, ali to je samo smirilo privremeno strasti.

Poslednja izmena od Bojdo u Pon Nov 05, 2018 10:49 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija

Kako su smenjeni ako su u sukobu sa Miškom a Danilović po tvojoj priči je isto u sukobu sa Miškom. Gde je tu logika?

Korisnikov avatar
By MileBL

Treba biti realan i reci da je igranje ili neigranje Jokica za reprezentaciju jedan od vecih problema koje imamo i kao takav ovaj problem ni slucajno ne treba skrivati i ignorisati, iz tog ugla ova Daniloviceva izjava je apsolutno na mjestu, tu polemike ne bi smelo biti nebitno sta stoji iza svega ovoga.
Sad ocekujemo odgovor Jokica ako ga ikad docekamo

• 1
  • 576
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 815
Fudbal

Sad sam našao, šta znam, Stojković j[…]

Svaštara

Nijedan.. Svako piše iz svog interesa, ja u[…]